Skocz do zawartości

Niagara Od Strony Kanady


jahu

Rekomendowane odpowiedzi

jesli nie masz samochodu to im bilzej niagary tym lepiej, co to za biznes wynajac motel $20 taniej, ale kilka km od niagary skoro trzeba bedzie potem doliczyc koszty dojazdu itp itd.

ja nocowalem w Days Inn tuz nad niagara (dla jasnosci strona USA) za pokoj z dwoma lozkami queen wynajem za nocke w weekend - koszt $80 (wrzesien 2008),

a tak na marginesie nie za bardzo jest co robic po stronie USA dluzej jak dwa dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej, jak to jest z tymi paszportami, na czym polegają te biometryczne? Wyrabiałam paszport w ub roku (2008) a moja corka ma paszport z roku 2007 - czy to są biometryczne?

Bo teraz chyba od miesiaca są jeszzcze nowsze z tym odciskiem palca?

Tez chce sie wybrać z córcia na wycieczke nad Niagare jak teraz będziemy w USA i nie chciałabym miec żadnych problemów w przypadku przekraczania granicy kanadyjskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwolnienie z obowiązku uzyskania wizy na pobyt czasowy dotyczy jedynie posiadaczy polskich i litewskich paszportów biometrycznych (tj. paszportów polskich oraz litewskich wydawanych od 28 sierpnia 2006r, PDF, 507KB). Od 29 czerwca, 2009 wydawane są w Polsce paszporty zawierające drugą cechę biometryczną, zapis odcisków palców. Informujemy, żę wszystkie paszporty biometryczne wydane przez polskie władze uprawniają do bezwizowego wjazdu do Kanady niezależnie od tego, czy zawierają dane o odciskach palców czy nie.

ze strony Ambasady Kanady:

www.canada.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Odgrzewam temat, bo wybieram się nad Niagare większa grupa. Mam wize turystyczna i pobyt legalny do 23 paź. Jedziemy na wycieczke 2-dniowa. Teraz pytanie mam takie, czy w przypadku przejścia na kanadyjska stronę i powrocie na stronę amerykańska nie będę musiał znów przechodzi rozmowy z immigration officerem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...