Skocz do zawartości

Lot- Miejsce W Samolocie


mini80

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy pisza ze gdzie sie nie siedzi to bedzie dobrze. Ale ja niestety przy swoim wzroscie 198cm mam problem jesli nie mam miejsca na nogi. A z doswiadczenia wiem ze nawet siedzac normalnie dotykam juz kolanami siedzenia przedemna w wiekszosci samolotow. A jak jeszcze komus sie zachce rozlozyc siedzenie to juz jest dla mnie istna katorga. Dlatego ja staram sie zawsze rezerwowac miejsa przy przejsciu lub gdzies gdzie mam jakakolwiek szanse na rozprostowanie nog.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam miejsce przy wyjsciu ewakuacyjnym. Ostatnio lecialem Delta i wlasnie takie miesjce wybralem i przez cale 9h lotu moglem miec wyprostowane nogi. Tam zazwyczaj musi byc wiecej miejsca, by w razie czego pasazerowie mogli spokojnie przejsc i wiele osob o tym nie wie, boi sie odpowiedzialnosci, badz cokolwiek innego, ze te miejsca sa wolne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy sprawdzali moje dokumnty to koles dal mi instrukcje co robic i kto moze tam siedziec, a pozniej mnie straszyl, ze bede przechodzil jakies szkolenie i bede musial je zdac aby tam siedziec, a w praktyce mialem maly pokaz, plus informacje jak otworzyc drzwi i w ktora strone ludzi wysylac i stewardesa powiedziala mi, gdzie bedzie stala w razie czego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...