Skocz do zawartości

Praca Na Ssn (not Valid For Work)


Rekomendowane odpowiedzi

Nigdzie nie napisałem, że uważam że płacenie podatków chroniło by mnie przed urzędem imigracyjnym. Wspomniałem o płaceniu podatków przede wszystkim ze względu na ewentualną przyszłą reformę imigracyjną. Wydaję mi się też (tylko wydaję), że urząd imigracyjny prędzej zainteresuję się osobą która nie płaci podatków niż tą która je płaci.

Fajnie by było jakby ktoś kto żyje w Stanach nielegalnie wypowiedział się na temat realiów nielegalnego życia. Oczywiście z innych odpowiedzi będę również zadowolony i bardzo dziękuje za te które się już pojawiły.

Addre tak pracowalo to o czym piszesz w przeszlosci. USA jest krajem pelnym paradoksow

juz to wiele razy podkreslalem tu na tym forum

Otoz w razie gdybys w przyszlosci staral sie o papiery w ramach amnestii reformy i tym podobnym anomaliom to jesli

pracowales w przeszlosci na nieprawdziwy lub nie upowazniajacy do pracy SS wszystko bedzie ci przelane na ten wlasciwy ktory dostaniesz.

Jesli masz wlasciwy z biura SS ale nie do pracy to zostanie on uruchomiony na wlasciwy. Skladki i podatki beda ci zaliczone, malo tego

po drodze urzad imigracyjny moze zapytac cie o placenie podatkow bo sedno w tym ze mimo przestepstwa popelnianego jakim jest nielegalny pobyt w USA

wykazales dobra wole, placiles podatki jest to dobrze widziane.

Ale podkreslam Tak bylo

Tak jak widzisz jest to kraj paradoksow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o jakich zasadach aktualnych piszesz,,,to co Ci dalem to byl tylko projekt ktory nigdy nie wszedl w zycie i nie wiadomo co teraz bedzie za Prezydenta Obamy,mozna powiedziec ze od 2006 duzo sie mowi-pisze a niczego sie prawie nie robi..

Jesli juz sa zasady to przez malzenstwo z obywatelem,wtedy taki pobyt jest przebaczany jak i praca ale wtedy jak to robisz z terenu USA.

A co do przyszlej reformy,amnestii to czas pokaze jak bedzie to wygladac,jak chcesz to czytaj rozne gazety z USA,tam bedzie to opisane co moze byc,jakie sa zalozenia ....Pamietaj o tym ze dopiero jak to przejedzie przez Senat I Kongres oraz podpisze to Prezydent wtedy bedzie mozna powiedziec ze amnestia-reforma jest i weszla w zycie ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...