Skocz do zawartości

Wiza Dla Dziecka W Ambasadzie W Warszawie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktos sie orientuje jakie dokumenty sa potrzebne do wizy turystycznej kiedy na rozmowe ida matka z rocznym dzieckiem? Dziecko ma nazwisko ojca, czyli moje. Czy potrzebne jest pozwolenie notarialne od ojca jako zgoda na wyjazd dziecka czy wystraczy paszport dziecka? Czy matka musi miec akt urodzenia dziecka ( ze wzgledu na roznice nazwisk u matki i u dziecka ) ?

Nie ma mnie w kraju a chcialbym aby moje dziewczyny sprobowaly o wize turystyczna. Posiadam zielona karte. Nie jestesmy jeszcze malzenstwem. Jezeli udalo by im sie tu przyjechac, chcialbym wziac slub i zlozyc aplikacje na zielona karte dla corki i przyszlej zony. Slyszalem ze okres oczekiwania na zielona karte w takiej sytuacji wynosilby okolo 2 lata. Obecnie jestem w USA i probuje jakos rozwiazac ten problem, aby byc z rodzina.

Z gory dziekuje za pomoc.

Lukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacznij od przeczytania postu Kariny i sam zobaczysz jak jest z takim slubem,leglizacja pobytu:

http://www.usa.info.pl/board/index.php?sho...c=13273&hl=

I teraz Konsul moze zarzadac takich papierow jak zobaczy ze cos jest nie tak,potem bedzie sprawa jak przekonac Konsula ze ten wyjazd jest czysto turystyczny-odwiedziny,jak zobaczy Konsul ze moze zachodzic podejrzenie o leglizacji pobytu wtedy wyjda bez wizy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...