Skocz do zawartości

Ile Mozna Czekac?


miszkek

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie minelo 90 dni od zlozenia dokumentow o AOS a o EAD i AP ani widu ani slychu. Statusu on-line sprawdzic nie moge, bo wyskakuje, ze nie ma takiej sprawy a infolinia kazdy wie jaka jest "pomocna". Nic to, wkurzylam sie dopiero po dzisiejszym infopass. Pani w okienku poinformowala mnie kiedy zlozylam dokumenty i kiedy byly odciski palcow. Hallo to to ja wiem. Powiedziala, ze sprawa jest pending i mam czekac do 90 dni. No ale wlasnie juz tyle minelo, wiec ona nic poradzic nie moze. Mam czekac.

Myslalam, ze to moze wina zmiany adresu, wiec przy okazji chcialam to potwierdzic, ale te informacje miala w komputerze.

I co dalej mam robic, bo juz czekanie powaznie mnie wykancza. Gdzie dzwonic, gdzie pisac zazalenia:) Na forum znalazlam, ze jednemu z forumowiczow pomogl sam B. Obama (jeszcze przez prezydentura), ale tam chodzilo o GC. aaaaaaaaa!!!! Pomocy!!!

Teraz pewnie przyjdzie rfe, ze zgubili akt urodzenia, albo zdjecia i kaza doslac- a to taki zarcik na bezradnosci i biurokracje :D:):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miszkek, a ty sie przeprowadzalas ze stanu do stanu albo tylko na miejscu?

Zmiana adresu moze przdluzyc sprawe

poczytaj tez tu:

http://www.uscis.gov/portal/site/uscis/men...0000ecd190aRCRD

zadzwon i pogadaj

jesli nic sie nie dowiesz to zadzwon jeszcze raz

jest tez gdzies taki sposob

zadzwon i powiedz ze nawet nie dostalas pierwszego NOA i nie masz receipt number, wtedy podobno przelaczaja cie do supervisora, ale podobno nie mowia mu o co chodzi, wtedy rozmawiasz z oficerem ktory ma jakas wiedze i dostep do lepszych informacj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytaj tez tu

http://www.usa.info.pl/board/index.php?s=&...ost&p=83877

zadzwon i upewnij sie, ze nie tylko masz zmiane adresu w rekordzie ale takze w aplikacji, ktora jest pending. To wazne, bo zmiana adresu jako sama zmiana, nie wprowadza update w aplikacjach, ktore sa pending, dlatego najlepiej sie upewnic a nie szukac pozniej zielonej karty Bog wie gdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki KW za info.

zadzwonilam jak poradzilas i polaczyli mnie do supervisor. dowiedzialam sie, ze moja aplikacja byla approved wczoraj, czyli w dniu kiedy bylam na infopass (kiedy to byla pending). no w koncu!!! jak tylko dojdzie w tabelke sie wpisze odrazu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki KW za info.

zadzwonilam jak poradzilas i polaczyli mnie do supervisor. dowiedzialam sie, ze moja aplikacja byla approved wczoraj, czyli w dniu kiedy bylam na infopass (kiedy to byla pending). no w koncu!!! jak tylko dojdzie w tabelke sie wpisze odrazu:)

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...