Skocz do zawartości

Prosze O Pomoc! Skroty Na Formularzu I94


paulawiki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w tym roku jestem drugi raz w USA. Za pierwszym razem przy wyjezdzie nie oddalam formularza I-94 bo po prostu nie wiedzialam, ze trzeba, a nikt mi tego nie zabral. Po 3 latach dostalam nowa wize, na 10 lat i w ambasadzie wzieli sobie moj stary formularz.

Przy wjezdzie w tym roku mialam problemy wlasnie z tego powodu, ze nie oddalam tamtego formularza. Wpuscili mnie, ale na I94 i w paszporcie napisali skroty NO EOS, NO AOS, NO COS. Prosze, niech mi ktos pomoze, co to znaczy ?

Boje sie,ze moge miec problemy przy kolejnym wjezdzie.

Wie ktos co to znaczy ?

Prosze o pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podsumowujac:

NO AOS - no adjustment of status

NO EOS - no extension of status

NO COS - no change of status

mam nadzieje ze sie z niczym nie pomylilem, podsumowujac jak bedziesz chciala cos zmieniac przy statusie/pobycie, przedluzac itp, to nie uzyskasz pozytywnej decyzji,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki serdeczne!

A takie jeszcze jedno pytanko: czy te wszytskie oznaczenia dotycza tylko jednego wjazdu??

Jesli tak to wszytsko oki :D

Czyli jesli nie przekrocze terminu wyjazdu z I94 to bedzie wszytsko w porzadku i spokojnie moge tu przyjechac kiedys ?

Dzieki serdeczne za pomoc!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram sie na wakacje z rodzinka do Mexyku. Czy moge miec jakies problemy z powrotem do USA jesli mam takie skroty przy I94 i stempelku na wizie ??

Czy po prostu przy wylocie zabiora mi I94 i przy ponownym wjezdzie do USA dostane nowy I94 ?

Prosze o pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- to dotyczy tego wjazdu tylko

- jesli bedziesz jechac do meksyku to jest szansa ze Ci nie zabiora I-94 jesli zapytaja na jak dlugo, jesli zabiora to musisz sie starac o nowy na granicy,

nie wiem jak to wyglada na granicy z meksykiem, ale na granicy z kanada jest ekstra oplata za wydrukowanie I-94 (cos kolo $5)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...