Skocz do zawartości

Czy To Jest Mozliwe W Usa?


Sylvaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pracuje obecnie w duzym parku rozrywki.Najczesciej sprzatam lazienke.Bardzo duzo ludzi sie tam przewija.Pomyslalem sobie ze moze mozna jakos sobie dorobic napiwkami.Mam taki pomysl.Na malej karteczce napisac ze lazenka jest czysta i prosze tipa w wysokosci 1$ nie jest to duzo ale mysle ze bym spora sumke uzbieral za dnia.Czy jest to glupie myslenie i Amerykanie takiego czegos nie uznaja.Czy u nich tylko w restaruacji napiwek to norma.Prosze o pomoc bo nie chce wyjsc na glupka.Moze powiece jaki tekst napisac.Ta karteczke bym im pokazywal co wy o tym sadzicie pozdrawiam i dziekuje za informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej - z tego co wiem - to prawnie jest to zabronione, bo park rozrywki ma swoje prawa i musialby sie na to zgodzic - czy wyobrazasz sobie, ze ludzie, ktorzy ida na karuzele tez zostawiaja $1 tip, pozniej do toalety $1, pozniej na zjezdzalnie tez $1 itd. Z tego co sobie przypominam to ktos chcial tak zrobic w Atlantic City (albo bylo to kolo AC) i wyrzucili te osobe od razu, bo klienci sie skarzyli, ze to im wyglada na zebractwo, a oni placa za bilet to lazienka powinna byc czysta, bo park rozrywki zatrudnia kogos do sprzatania i za to tej osobie placa. Pamietam, ze mialam takiego klienta w 2006 roku i wlasnie tenze klient byl wyrzucony z pracy i przyszedl do mnie z kartka na ktorej bylo napisane dlaczego go zwalniaja i tam pojawilo sie slowo 'zebractwo'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie :D pomysl dobry...ale niestety , nie przejdzie w USA...Klient placi bilet wstepu do parku rozrywki i nie zamierza placic 1$ za to, ze lazienka jest czysta...lazienka ma byc czysta i tyle. I tez mysle, ze raczej wywala Cie z pracy natychmiast niz pozwola na robienie sobie z Toba zdjec... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...