Skocz do zawartości

Airfrance-delta


aga998

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Zamierzam kupić bilet do Stanów i zastanawiam się nad wyborem linii lotniczych. Zazwyczaj latam LOTEM. Znalazłam jednak tanie połączenie: warszawa-paryż (airfrance) i dalej paryż-pittsburgh (delta). Czy ktoś mógłby mi napisać co myśli o tych liniach, zwłaszcza o Delcie?

Dziękuję.

aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio lecialem Delta i powiem linie jak linie, bez luksusow, ale ok. Od 1 lipca za druga torbe placisz extra $50, wiec to moze zniechecic troszke, ale fakt ze mozesz posiadac podreczny o wadze 18kg i laptopa rownowazy te $50. Wydaje mi sie, ze Delta to zdecydowanie lepsze linie niz Air France, bo wiekszosc ktorych znam i leciala francuskimi liniami miala zgubiony bagaz przez "zabojadow" :D Moje jedyne doswiadczenie z AF to opoznienia i przebukowywanie biletu przez owe opoznienia- dosc drazniace, szczegolnie gdy podroz trwa juz kilka godz i mamy kilka nastepnych przed soba, a tu dostajemy jakas smieszna karte tel i kupon na $5 na jedzonko i mamy czekac kilka extra godzinek na nastepny lot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AF i Delta naleza do tego samego zrzeszenia. Co do Delty na międzynarodowych trasach to podpisuje sie do kolegi powyżej , zwykla linia bez luxusow(alkohol free tylko do obiadu,a nie jak w British Airways bez limitu :D

Jezeli będziesz częściej latal do stanów to warto sobie zloyc karte u nich Sky Mills , po kilku lotach bedziesz mial darmowa podroż.

Wewnątrz stanów maja dosyc boga linie połączeń.\

Aha ,zabierz cos do poczytania w podroz , poniewaz w wiekszosci samlotow Delty nie ma wbudowanych moinitorow w siedzienia wiec mozesz sie nudzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

AF nie polecam,beznadziejne linie.Rok temu odwozilismy mame do Atlanty na lot Atlanta-Paryz.Po 4 godzinach jazdy, na lotnisku okazalo sie ze lot zostal odwolany.Nikt nas o tym nie poinformowal,zadnego telefonu,smsa czy emaila.Na lotnisku balagan,mnostwo zdenerwowanych pasazerow tego lotu.Nikt z AF nie wyszedl...wyslali ludzi z Delty.Ci zrzucali wine na AF.Udalo sie zdobyc bilet na pierwszy dostepny lot (na wtorek).Zameldowali nas w hotelu ,to akurat bylo super-390$ za dobe na koszt AF :D Na drugi dzien podchodzimy do odprawy a tam sie okazuje ze bilet jest wystawiony na srode a nie na wtorek.My ze zmeczenia nie sprawdzilismy. A pzni tym razem juz z AF stwierdzila ze tamta musiala sie pomylic.Moj maz w tym momencie nie wytrzymal i byla awantura.Dodam ze bylismy z malym,zmeczonym tym wszystkim dzieckiem,mojej mamie bylo przykro ze sprawila nam klopot(ona zawsze sie bardzo wczuwa) a moj maz nie mogl zostawic na kolejny dzien firmy.Po tej awanturze miejsce znalazlo sie bardzo szybko,a mama przez caly lot miala bardzo dobra opieke-a to moze cos podac do picia a moze dodatkowa poduszke czy koc.Ta nerwowka przewazyla jednak i juz nigdy wiecej nie kupimy biletu na AF.Taka jest moja opinia a opinie sa oczywiscie rozne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...