Skocz do zawartości

Wybor Samochodu W Usa


Saka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przymierzam sie do zakupu jakiegos samochodu w stanach. Jak narazie wybralem kilka:

- Ford Fusion 2.3L

- Nissan Altima 2.5L

- Toyota Corolla 1.8L

- Chrysler Sebring

- Dodge Avenger 2.4L

Dodam, ze interesuje mnie rocznik 2006 i mlodsze, z najmniejszymi silnikami (a raczej z najnizszym zuzyciem paliwa). Chodzi o to ktore najmniej traca na wartosci z biegiem lat, ktore ciesza sie wzieciem i sa najmniej awaryjne? Zastanawiam sie rowniez nad automatem, badz manualem- jakies wskazowki?

Z gory dzieki za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych co powyzej to 1) Altima, 2) Toyota ( z wiekszym silnikiem) o reszcie zapomnij.

Tylko automat.

Dlaczego chcesz maly silnik? zabierasz toto do Polski? Jezeli nie to kup cos mocniejszego, roznica w spalaniu niewielka a komfort jazdy wyzszy.

Oczywiscie to moje subiektywne zdanie ale pytasz to pisze.

ps. a dlaczego nie Subaru? (kazde w wyjatkiem T9).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za podpowiedzi, ale nieoczekiwanie pojawila sie okazja na VW Jette 2.5L z manualna skrzynia biegow, wiec skorzystalem :)

A co do pojemnosci silnika, to chyba jeszcze Polski zwyczaj, bo rzeczywiscie spalanie jest dosc podobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy od spojrzenia

Hmm wydaje mi sie ze nie bardzo wiesz o czym mowisz

Ford Edge jest jednym z najlepszych samochodow na rynku (ford jako taki jest bardzo dobry sam w sobie)

Mustang dostal 5 gwiadek w rankingu bezpieczenstwa

nowy Chevy equinox 2010 to prawdziwy porzadny dobrze wygladajacy samochod, rozkladajacy pod wzgledem paliwowym

kazdy w swojej klasie

Zgodze sie ze Amerykanie czekali we snie na reforme swojej "floty" samochodowej

ale nie mow ze robia niedobre samochody

Pokaz mi lepszy, trwalszy silnik od V6.

Rozmawiam z mechanikami, ktorzy sa w tym fachu wiele wiele lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze fordy maja iles tam gwiazdek. Zobacz sobie ile jest Hyundai w czolowce tych testow. Co to trwalosci V6 to nawet bym sie zgodzil tylko ze Hyundai daje 10 lat gwarancji. Nie zwracam uwagi na tralosc jaka bedzie mial silnik za 10 lat poniewaz za kilka lat i tak zmienie auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...