Skocz do zawartości

Mam Wielki Problem Wiza Do Usa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Jestem prawie absolwentem studium 1- rocznego kończę w tym roku. Nie mam samochodu, pracuje już rok jako mechanik na umowę zlecenie zarabiam średnio 1300 zł czasami jest 1500 albo 1600 różnie (mam rachunki) nie mam żony. pytanie moje mam wujka w stanach i matkę chrzestną która jest w stanie w każdym momencie wysłać zaproszenie . Oni zarabiają dobrze . Ja formalnie chcę jechać w odwiedziny . Jakie mam SZANSE . CHCIAŁBYM JAK NAJSZYBCIEJ POJECHAĆ TERAZ JAK są jeszcze wakacje to będzie bardziej wiarygodne. I jeszcze pytanie do którego konsulatu mam sie zgłosić jak jestem z Podkarpacia (jasło). Proszę o wyczerpująca i szybką odpowiedź bo wujek chcę na siłę żebym przyjechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie widze zebys mial duzy problem z wiza pierwsze co musisz zrobic to zadzwonic i umowic sie na rozmowe do Konsulatu w Krakowie wypelnic formularz DS-157 DS 156 uiscic oplate wizowa zrobic zdjecia i isc na rozmowe

Wszelkie informacje jak nr telefonu ile wynosi oplata i formularze znajdziesz na stronie Ambasady Amerykanskiej w Warszawie choc rozmowa i tak bedzie w Krakowie ze wzgledu na miejsce zamieszkania.

Jak bys mial problem z wypelnieniem formularzy to poczytaj forum lub zapytaj

http://polish.poland.usembassy.gov/poland-pl/consular.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co zakladasz temat nowy jak masz juz swoj i czesc odpowiedzi dostales juz tam??

prosze na przyszlosc nie zakladac nowych podobnyc tematow:

http://www.usa.info.pl/board/index.php?sho...c=11003&hl=

zamykam temat

zaproszenie w niczym nie pomaga,. i nie ma tutaj znaczenia kiedy lecisz aby bylo to wiarygodne ..zeby tak bylo to kazdy by sie staral o wize w okresie wakacji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...