Skocz do zawartości

American Airlines


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli taki temat był to przepraszam, ale poszukiwałam go tutaj i nie udalo mi się odnaleźć... A mianowicie czy ktoś próbował przebukować u nich bilet?

POnieważ prawdopodobnie bede do tego zmuszona i chcialabym sie dowiedziec czy ktoś może ma już jakies doswiadczenia z tym zwiazane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mowili. Ale z tego co teraz poczytalam po amerykanskich serwisach i z nazwy ze mam restrykcyjny ekonomiczny, to albo bez zmian albo zaplace sporo. Najlepiej jak dowiem sie u zrodla na to wychodzi, bo jedni mowia ze da sie ale za pare zł., a inni, ze nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się dowiedziałam i się okazało, że wystawcą mojego biletu jest LOT. Zadzwoniłam i dowiedziałam się, że mogę zmienić datę powrotu jeśli zapłacę 180€...

U agenta, który mi wystawiał bilet dowiedziałam się, że jest on bez zwrotu i zmiany dat, ale znajomi mówili, że lepiej wtedy pertraktować z liniami lotniczymi, no i mieli rację...

Może komuś się ta info przyda na przyszłość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn ze cos ten agent sie nie zna lub tez specjalnie takie cos powiedzial

tutaj nie ma takiego czegos jak pertakracje a jedynie da sie lub tez nie...I wtedy albo sie nic placi,placi sie malo lub tez duzo lub tez wogole nic sie nie da zrobic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewna prawie na 100%, że specjalnie tak powiedział...

Masz rację nie zawsze da się coś zrobić, jednak zawsze lepiej się upewnić u źródła i porozmawiać - na dzień dzisiejszy jest takie moje stwierdzenie...

Dziękuję za szybkie odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...