Skocz do zawartości

Lot : Warszawa-praga - Nyc - Zdążę?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Chyba najgorszy hardcore w Europie to jest Paryż... nie dość, że musisz przejechać busem kilka przystanków, to nie wiesz na jakim terminalu wylądujesz... ja tak miałem i całe szczęście że nie poszedłem tam gdzie mi wcześniej powiedziano i tłum osób z samolotu tez zostawiłem... zdążyłem na ostatnie 5min, a miałem godzinę na przesiadkę. Zaznaczę, że przez Paryż leciałem już kilka razy...

Patrz na monitory a potem idź jak znaki prowadzą.

Zakładam, że nikt nie ma tak powalonego lotniska jak żabojady ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

no to ja juz lot mam za soba, przesiadka w Pradze bez najmniejszego problemu, bez pospiechu sie wyrobilem, ale czasu na zajscie do ktoregos ze sklepow raczej nie ma, takze nie ma sie o co bac, nie trudno jest zdarzyc. Natomiast jezeli chodzi o same linie to oceniam je na 3+ w skali szkolej, bardzo niewygodne siedzenia, skromne posilki, drinki sa dodatkowo platne, ale akurat ja kupilem bilet bo bardzo okazyjnej cenie wiec znioslem trudy podrozy :) pozdrawiam i milego pobytu w USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki!

no to ja juz lot mam za soba, przesiadka w Pradze bez najmniejszego problemu, bez pospiechu sie wyrobilem, ale czasu na zajscie do ktoregos ze sklepow raczej nie ma, takze nie ma sie o co bac, nie trudno jest zdarzyc. Natomiast jezeli chodzi o same linie to oceniam je na 3+ w skali szkolej, bardzo niewygodne siedzenia, skromne posilki, drinki sa dodatkowo platne, ale akurat ja kupilem bilet bo bardzo okazyjnej cenie wiec znioslem trudy podrozy :) pozdrawiam i milego pobytu w USA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...