Skocz do zawartości

Jakie Szanse?


Gość whiteboy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość whiteboy

Witam,mam zamiar starac sie o wize i wyjechac jak najszybciej do us z tym,ze nie wiem jakie wymagania musze spelniac i jakie mam szanse aby otrzymac wize.W tym momencie jestem bezrobotny,mam 29 lat,kawaler,mimo ze posiadam 2 domy to zaden nie zapisany na siebie,zadnych innych majatkow,auta itp.Chce leciec w celach turystycznych i odwiedzic rodzine.Jak powinna wygladac moja rozmowa z konsulem,jak go przekonac ze cos mnie tu trzyma?Jakie mam szanse?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto to moze wiedziec jak Ty sie sprzedaz na rozmowie,.kto bedzie Cie pytal ?sa Konsulowie ze jak widza ze jestes bezrobotny to odchodzisz z kwitkiem a sa tacy ze moze i dostaniesz wize ale to moze..

a co do wymagan to musisz miec oplate za wize,ds 156-ds 157 wypelniony no ale o tym poczytasz na forum oraz na stronie Ambasady USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w czerwcu starałem się o wizę i nie dostałem jej :) . Mam 31 lat, kawaler, własna firma ale konsulowi nie pasowało to że tylko rok prowadzę firmę. Powiedział że nie kwalifikuje się. To wszystko zależy od konsula, ja trafiłem na takiego wrednego ( już na tym forum ktoś pisał o nim). Jedź i zobacz może się uda dostać tobie, ja będę znów starał się za rok.

Życzę powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak promesę otrzymasz to na lotnisku w USA mogą Cię zawrócić.Między innymi prześwietlą Twoją rodzinę!!Pytanie czy Twoi bliscy chcą tego.Jeżeli chodzi o pracę to te czasy już minęły.Ja byłem wyłącznie w celach turystycznych,wróciłem po 3 tyg.Było super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...