Skocz do zawartości

Bardzo Wazne Zapytanie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Przeczytalam na stronach ambasady min. co ponizej:

"Obywatele polscy, którzy poprzednio przedłużyli pobyt na terenie Stanów Zjednoczonych muszą starać się o nową wizę w Ambasadzie Amerykańskiej w Warszawie lub w Amerykańskim Konsulacie Generalnym w Krakowie"

Mam w zwiazku z tym zapytanie.

Wjechalam do USA na wizie b1/b2 , nastepnie otrzymalam status L2 gdyz moj malzonek aplikowal o zmiane statusu na L1 . W tym momencie maz zamierza przedluzyc owy status.

Zapytanie dotyczy teraz mojej wizy turystycznej czy ona jest wciaz wazna ?

Obecnie jestem w kraju przed uplywem waznosci I-94 ( otrzymanym przy nowym ststusie L2) wyjechalam.

Wiem, ze jak maloznek otrzyma przedluzenie to moge upiegac sie w kraju ponownie o wize L2, jednak w dniu dzisiejszym interesuje mnie fakt czy moja wiza b1/b2 jest aktualna.

Czekam z niecierpliwoscia na wasze stanowisko w tej sprawie

Pozdrawiam

Beata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A szkoda ze nie przeczytalas dokladnie tego calego tekstu bo by wyszlo takie cos:

Pasażerowie, którzy kiedykolwiek przekroczyli czas pobytu w USA określony przez urzędnika imigracyjnego na formularzu I-94 nie zostaną wpuszczeni na terytorium Stanów Zjednoczonych.

Aby uniknąć zawrócenia do Polski oraz ewentualnego pobytu w punkcie zatrzymań w przypadku braku połączenia lotniczego w najbliższym czasie, pasażerowie muszą pamiętać, że:

chodzi o osoby ktore same przedluzyly sobie pobyt tzn nielegalnie byly ,nie dotyczy to osob ktore przedluzyly pobyt legalnie i byly legalnie,zmienily status w USA i byly legalnie w USA..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz jeszcze dopytam.

Czy w zwiazku z powyzszym moja wiza turystyczna jest wciaz wazna , pomimo zmiany statusu na terenie usa ( przypomne z b1/b2 na status L2 - przed zakonczniem waznosci statusu powrocilam do kraju )

Jesli ktokolwiek z Panstwa mial taka sytuacje prosze o informacje.

Z gory dziekuje

Beata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...