Skocz do zawartości

Camp = Student ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie. Czy aby jechać na camp jako obsługa trzeba być studentem i mieć ukończony pierwszy rok studiów ? Bo ja w tym roku szkolnym (2009/2010) kończę szkołę średnią (technikum) i dopiero będę składał papiery na studia a chciałbym pojechać na camp. Wiem ,ze jeśli ktoś chce jechać jako opiekun/instruktor to wymagane jest tylko 18 lat i doświadczenie w pracy z dziećmi. Ale jak owe doświadczenie zdobyć ?

Proszę o odpowiedzi.

Pozdrawiam Grzegorz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doswiadczenie jak zdobyc?bardzo latwo w dzisiejszych czasach o takie cos...

Musisz sobie poszukac swietlicy,domu kultury gdzie jest mlodziez i byc tam jako wolonatriusz ;),mozesz tez w jakims szpitalu pomagac dzieciom w zabawie itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam. Mam pytanie. Czy aby jechać na camp jako obsługa trzeba być studentem i mieć ukończony pierwszy rok studiów ? Bo ja w tym roku szkolnym (2009/2010) kończę szkołę średnią (technikum) i dopiero będę składał papiery na studia a chciałbym pojechać na camp. Wiem ,ze jeśli ktoś chce jechać jako opiekun/instruktor to wymagane jest tylko 18 lat i doświadczenie w pracy z dziećmi. Ale jak owe doświadczenie zdobyć ?

Proszę o odpowiedzi.

Pozdrawiam Grzegorz.

masz jeszcze troche czasu więc na twoim miejscu zrobiłabym sobie kurs opiekunów i wychowawców, w zależności od miejsca w któreym mieszkasz ceny mogą być różne. W Poznaniu płaciłam 88 zł szkolenie trwało 3 dni pt sb ndz a na koniec masz papierek. Może jeszcze nei spojrzałeś na stronę camp leader, oni mają wyjazdy własnie dla osób które mają skończone 18 lat i posługują się w stopniu b.dobrym angielskim. jesli go nie umiesz an poziomie FCE i wyższym to daj sobie spokój. a własnie z tym wolontariatem to tez dobre, ja w klasie maturalnej przez trzy miesiące od września do listopada opiekowałam się dzieciakami w przedszkolu, takie tam zabawy. zawsze po lekcjach kiedy miałam czas. Później matura i koniec semestru zmusiły mnie do zakończenia wolontariatu, ale fajnie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...