Skocz do zawartości

Zaproszenie Rodziny Na Slub


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

niedlugo biore slub w USA na wizie K-1 i sie zastanawialam, czy jesli przesle zwykle zaproszenie do mojej rodziny i przyjaciol to maja szanse na dostanie wizy turystycznej na ta okazje i czy bylaby ona wazna tylko na ten wjazd, czy, jak mi sie wydaje, bylaby wazna kilka lat, i mogli by mnie potem jeszcze na niej odwiedzic. I zastanawiam sie tez czy bedzie dobrze jak pojda wszyscy razem, czy to raczej zle wyglada ze cala rodzina chce wize, ale to przeciez slub...

Dzieki za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucy mozesz i 10000 zaproszen wyslac i nic to nie da..Nie liczy sie to co ma sie ze soba a zwiazki z Polska oraz jak wypadna na rozmowie...

a czy maja isc razem,,raz 8 osobowa rodzina dostala wize na slub..Pamietaj aby kazdy mial swoj ds 156 a jak sa mezczyni i podpadaja pod ds 157 to tez ten druk musza miec,,a i kazdy musi miec oddzielny druk wplaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki sly6,

czy mozesz mi jeszcze powiedziec, czy ta wiza bylaby wazna tylko i wylacznie na wjazd na slub, czy raczej moglaby byc juz to wiza wazna przez kilka lat? I co jesli dzieci nie maja wlasnego paszportu a sa wpisane w paszport rodzicow, czy one tez moga dostac wize i przyjechac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieci musza miec swoje paszporty to raz .

tutaj masz to napisane co do dzieci:

http://polish.poland.usembassy.gov/visas/n...r_children.html

A na ile dadza wazna wize to juz zalezy czy dana osoba pracuje,uczy sie i ile jest zostalo do konca lub tez do innych czynnikow ;) ..Moga dac na ten wyjazd,moga na 1-2 lata a moga tez dac na 10 lat waznosc wizy tej wklejonej w paszport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Lucy ja mam tez slub w pazdzierniku w stanach i moja rodzina tez jedzie na slub tzn tata i siostra razem ubiegali sie o wize i dostali tylko na rok ale to chyba przez to ze moja siostra pracuje w Norwegii, oni tez mieli zaproszenia ale konsul nawet na nie nie spojrzal wazne jest to ze ubiegalas sie o wize K1 i oni maja to u siebie w rejestrze wiec akurat z tej strony przychylnie patrza na to jak rodzina ma prace w Polsce to wszystko ok mysle ze dostana wizy nawet i na 10 lat bo dla przykladu moje dwie druhny ubiegaly sie o wizy oddzielnie i obie dostaly na 10 lat na zaproszenia nikt nie patrzyl a pytali sie glownie skad mnie znaja i oczywiscie gdzie pracuja i co robia tak wiec bez problemow i smialo moga isc po vizy a na ile dostana zalezy od konsula na ktorego trafia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...