Skocz do zawartości

Wiza Dla Pary


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam w planach wizyte w Usa na sylwestra tego roku - dokladnie okolice LA, a sam sylwester w Las Vegas - sprawa wyglada tak - w tym roku zdalem mature, i dostalem sie na studia(mam potwierdzenie przyjecia) - mam 20lat, moja dziewczyna - lat 17(18urodziny w styczniu 2010 juz po planowanym przylocie) - mamy w planach wize turystyczna - po lekturze forum mam pewne obawy co do dostania wiz dla nas - hotel i reszte wycieczki zalatwia moj dobry znajomy ktory przedluzyl sobie pobyt(i aktualnie jest na terenie usa nielegalnie) - jedynymi kosztami teoretycznie ktore mamy poniesc to koszty biletu(no i wizy oczywiscie) - bilet juz znalazlem - okolo 2000zł(wylot 25.12, przylot 05.01) - czy mamy jakiekolwiek szanse na uzyskanie wizy ? Teoretycznie nie mam kogo wpisac do formularzu(do kogo lece) - moge wpisac nazwe hotelu przykladowo ? Nie mam pracy aktualnie poniewaz studiuje(poki co mam jedynie zaswiadczenie przyjecia na studia) - powiedzmy ze bilety dostajemy w prezencie od rodzicow - ze soba bedziemy mieli okolo 1000dolarow(500 na glowe), czy do konsula warto udac sie juz z biletem ? Czy moja dziewczyna jako osoba niepelnoletnia moze stawic sie sama w ambasadzie ? Czy na wniosku moge wpisac ze chce jechac z nia ? Czy ktos musi za mnie poswiadczyc finansowo ? Bede wdzieczny za wszelkie informacje i sugestie ;-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj czasem biletu wczesniej-to nie daje absolutnie zadnej gwarancji byscie dostali wize.W zadnym wypadku takze nie idzcie razem.Umowcie sie na rozmowe z konsulem na ten sam dzien.Jesli chodzi o wiek to poczytaj na stronie ambasady http://polish.poland.usembassy.gov/visas/n...rant_visas.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe gorzej jak jedno dostanie wize a 2 juz nie

lub tez beda leciec razem do USA i wyjdzie na granicy ze leca razem w ds 156 napisali ze leca oddzielnie,,

tutaj nie ma madrych i latwych odpowiedzi

czasami takie oddzielne stawanie po wize cos daje a czasami skutek jest odwrotny ...bo idac razem macie tak samo szanse na wize...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...