Skocz do zawartości

Które Miasto/stan Dla Studenta ?


bloodian

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ciezko o dokladna odpowiedz, ktore miasto jest bezpieczniejsze, bo zalezy to nie tylko od rodzaju przestepstw, ale tez wielkosci miasta a nawet od dzielnic, ktore moga zaburzyc statystyke dla calego miasta i wielu, wielu innych czynnikow.

Ogolnie przyjelo sie ze miasta na zachodzie (z wyjatkiem czesci LA, Houston i moze Oakland) sa bezpieczniejsze niz te na wschodzie i mid-west (tez z wyjatkami, np. NYC).

http://en.wikipedia.org/wiki/United_States...s_by_crime_rate

^ (na podstawie oficjalnych danych FBI za rok 2007 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, jak z tym bezpieczeństwem w LA ? Wie ktoś może coś najnowszego?

Trudno mi sie wypowiadac na ten temat bo ja mieszkam w bezpiecznej dzielnicy

Jest to Beverly hills, ale zdaje sobie sprawe, ze nie kazdy kto od razu przyjedzie do LA wyladuje w tak bezpiecznym miejscu

Unikaj South i East LA

Downtown tez jest nieciekawe (duzo bezdomnych w nocy na ulicach ma namioty w downtown porozkladane na chodnikach, albo w spiworach spi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie wiz studenckich to nie jest wesolo, ja bylem w krakowie po wize f1, papiery wszystkie bardzo dobre, poczawszy od szkoly przez sponsora z polski i usa, wlasna kasa na koncie a konsul stwierdzil ze nie moze dac mi wizy studenckiej poniewaz nie skonczylem studiow i nie wykazuje zwiazku z Polska... ;] wiec raz jest fajnie raz nie, kolejny raz sie potwierdza to, ze zalezy na jakiego konsula trafisz i wszystko. moze Tobie sie uda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...