Skocz do zawartości

Czy Licencjata I Nieskonczonego Mgr Moga Tu Przetlumaczyc Na Bachelora?


Rekomendowane odpowiedzi

MAm licencjata z ekonomii i nieskonczone uzupelniajace studia magisterskie tez z tego samego kierunku w PL. Czy moze ktos wie lub mial taki sam przypadek i przetlumaczyli mu to na bachelora tutaj ? Nie oddalem pracy mgr i nie mam jedynie wpisu z seminarium magisterskiego. Chcialbym studiowac tu Physical Therapy ale do tego potrzebny jest bachelor. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co bedzie zaliczone, a co nie, zalezy od uczelni. Skontaktuj sie z uczelnia ktora cie interesuje - ja bym napisala bezposrednio na dany wydzial i na graduate admissions.

Oni chca zeby to byl bachelor niewazne z czego (...)Completion of a bachelor's degree from a regionally accredited college or university(...) wazne zeby byl uznany w tym kraju.Dodatkowo GRE i prerequisites oczywiscie ale to juz swoja droga.

Mi natomiast chodzi o ty czy instytucje ktore "tlumacza z polskiego na amerykanski " przetlumacza moje studia na bachelora.

Dowiem sie jak wysle dokumenty, historie studiow etc. ale chcialbym poprostu wiedziec wczesniej czy sa instytucje ktore to zrobia lepiej lub gorzej. Co zrobic zeby to moje wyksztalcenie zostalo tak przetlumaczone zebym mial tego bachelora albo zebym musial jak najmniej klas dodatkowo zaliczyc w jakims college zeby go dostac.

Moze ktos mial podobne doswiadczenia ? Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...