Skocz do zawartości

Problem Z Citizens Bank


diver

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie myslalem ze sie zgodze z Kubaki. Zaplac i juz.

Pewnie w umowie miales ze trzeba miec np 25$ albo jakies tranzakcje miesieczne czy cos podobnego.

Chyba ze nie zamierzasz mieszkac w stanach i nie potrzebna Ci historia kredytowa.

Tak jak napisal Kubaki z nimi nie wygrasz.(mialem podobna sytlacje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomekkolodziej jak sie tak martwisz o historie kredytowa to splacaj

za jakis czas wypadnie cos nowego, inni bank go przekreci na jakies fee, a moze firma ubezpieczeniowa, operator sieci komorkowej, telewizja kablowa, a moze rachunek medyczny bo chlopak zlamal noge (odpukac) i nie mial ubezpieczenia i teraz ma taki rachunek ze bedzie splacal przez kilka lat a w ciagu tych kilku lat nnie wiadomo co sie jeszcze wydarzy, w ten sposob mozesz sobie tyrac na rachunki cale zycie

z nimi nie wygrasz???? a co mu zrobia ???? nic mu nie zrobia

ja osobiscie bym nie zaplacil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze nic mu nie zrobia na 100% nie beda go szukac.

Ale jest zawsze ale powiedzmy ze chcesz dostac pozyczke na dom wszyscy dostaja pozyczke powiedzmy na 5% ale ty dostajesz(jesli wogole dostaniesz) na 6.5% i co wtedy?

Przez kilka lat zaplacisz wiecej odsetek niz te 800$ ktorych nie zaplaciles.

Wszystkie problemy z historia kredytowa zaleza tylko od ciebie, jeli sie tym zajmiesz wczesniej to nie dostaniesz ani zadnych extra fee ani kar.

To tyle z mojej strony.

Nie wiem moze w Chicago nie potrzeba historii kredytowej tam sie pewnie i tak wszystko za cash kupuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomekkolodziej jak sie tak martwisz o historie kredytowa to splacaj

za jakis czas wypadnie cos nowego, inni bank go przekreci na jakies fee, a moze firma ubezpieczeniowa, operator sieci komorkowej, telewizja kablowa, a moze rachunek medyczny bo chlopak zlamal noge (odpukac) i nie mial ubezpieczenia i teraz ma taki rachunek ze bedzie splacal przez kilka lat a w ciagu tych kilku lat nnie wiadomo co sie jeszcze wydarzy, w ten sposob mozesz sobie tyrac na rachunki cale zycie

z nimi nie wygrasz???? a co mu zrobia ???? nic mu nie zrobia

ja osobiscie bym nie zaplacil

I ty pracowales w banku?? Bron boze od takich specjalistwo moja rodzine. Wujek dobra rada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...