Skocz do zawartości

Wiza - A Bliski Członek Rodziny Już Nielegalnie Siedzi?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mój brat rodzony jest już w USA 4,5roku z czego już ponad 2lata nielegalnie. Przedłużali mu wizę, aż do pewnego momentu z czego żałuje że nie wrócił (bo jak wróci to już nie poleci).

Proponował mi bym starał się o wizę, mam 20lat umowę o pracę będę miał wykształcenie policealne mam i jak na razie w tym roku nie idę na studia.

Ja nie chce składać, ale brat chce żebym spróbował. Nie widzę z logicznego punktu widzenia szans, a po za tym ja jak bym wylatywał to tak by nie przekroczyć czasu pobytu legalnego. Ale to i tak nie ma znaczenia, bo pewnie konsul pomyśli że będę taki jak brat?

Jak widzicie moje szansę o wizę? Wizę na zaproszenie brat :) ?

Może mieliście podobne przypadki / znacie czyjeś?

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytaj temat -post sciema i bedziesz wiedzial czym sie moze skonczyc klamstwo jak brata nie wpiszesz we wniosku..

teraz pozostaje sama rozmowa i przedstawienie sie..jesli nie dostaniesz wizy za male zwiazki z Polska to masz tzw otwarta droge do starania sie znow o wize bo gorzej jak Cie zlapia na klamstwie ,wtedy mozesz pozegnac sie na jakis czas z wiza..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc później...

Zakladam ze nie jedziesz do brata oficjalnie, prawda?Nie,nie ma znaczenia czy ktos tu z rodziny jest nielegalnie czy nie, wize dostaniesz jak udokumentujesz ze stac cie na wyjazd i pobyt tutaj.O bracie nic nie wspominaj,bo po co?w koncu jestescie dorosli i nie musicie wiedziec co ktory gdzie robi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...