Skocz do zawartości

Odmowa Wizy-ponowny Wniosek


Gość whiteboy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość whiteboy

Dostalem odmowe wydania wizy dlatego chce ubiegac sie o nia ponownie w jak najszybszym terminie.Mam proste pytanie:Czy konsul ma moj poprzedni d-156 lub wglad do wczesniejszych informacji podczas mojego drugiego podejscia i rozmowy z nim?Czy moge przedstawic po raz drugi inaczej wypelniony d-156 niz za pierwszym razem?(glownie chodzi o informacje dot.mojego pracodawcy)Z gory dzieki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Pewnie ze ma wglad ,,to nie te czasy ze trzeba bylo szukac w papierach..A dlaczego dostales odmowe?

dlaczego wpisales nieprawde ze pracujesz?sadzisz ze jako bezrobotnemu by Ci wizy nie dali?teraz wlasnie masz orzech do zgryzenia bo jak Ci wizy nie dali za to klamstwo to mozesz zapomniec o wizie przez jakis czas...Kto Ci kazal takie cos zrobic?

a jesli nie wykryli teraz klamstwa to moga pozniej to wykryc i po co masz sobie narobic wiekszych klopotow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak napisalas za 1 razem?tutaj moze byc roznie teraz poniewaz bazy danych sa co jakis czas aktualizowane i moze byc tak ze napiszesz nie prawde a to wyjdzie na rozmowie i mozesz przez to nie dostac wizy

nie ma nigdzie napisane,powiedziane ze jak ma sie kogos nielegalnie to wizy taka osoba nie dostanie,,zalezy od tego czy dana osoba byla w USA,czy ma do czego wracac ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze niema nikogo z rodziny bo mama byla wtedy w europie. Ale mam nadzieje ze moze jesli zobacza ze bylam dwa miesiace <dwa lata temu> i wrocilam na czas to dostane. Zalezy mi bardzo. Pozatym mam tutaj szkole,druga zaczynam od pazdziernika, prace, dostaje rente rodzinna po ojcu. Duzo rzeczy mnie tu trzyma i moze to mi pomoze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...