Skocz do zawartości

Stosunek Do Sluzby Wojskowej A Wiza Turystyczna


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie nie brzmi wcale tak jasno, poniewaz jak wpisze, ze nie odbywalem, to sie przyczepia a jak wpisze ze nie dotyczy to tez bedzie problem. Zastanawiam sie, jak oni na to patrza i czy wiedza jakie sa zmiany, ze ostatni pobor byl i nie musze sie stawiac i odbywac sluzby. Jesli nie masz odpowiedzi na moje pytanie to po prostu nie fatyguj sie i nie odpowiadaj. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po to tutaj jestem, zeby Ci pomoc,

jesli nie umiesz czytac ZE ZROZUMIENIEM to masz racje, rzeczywiscie nie bede umial Ci pomoc

jesli Cie ktos zapyta czy byles kiedys w USA a nie byles to nie zastanawiasz sie nad tym "moze bede w przyszlosci" i myslisz to moze lepiej wpisze "nie dotyczy" tylko odpowiadasz: "NIE"

tak samo jest tutaj nie odbywales sluzby wpisujesz "NIE" odbywales wpisujesz "TAK" i wyjasniasz w odpowiednich polach formularzy, naprawde nie pomoglem?

Pozdrawiam i mniej agresywnosci a wiecej usmiechu i wszystkim sie bedzie zylo lepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma sie 3 odpowiedzi,,nie bylo sie w wojsku tzn ze te osoby nie mialy komisji,,byly w wojsku lub tez zostaly przeniesione do rezerwy tzn wlacza sie tych do maja kategorie D i E lub tez jak teraz jest ze przepisy sie zmienily.

znam kogos kto majac ka.D dostal wize na pobyt staly...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ja pomimo przeniesienia do rezerwy zawsze we wnioskach pisalem, ze "NIE odbywalem sluzby wojskowej" bo przeciez jej nieodbywalem, a fakt przeniesienia do rezerwy nie jest odbyciem sluzby wojskowej,

to tak jakby fakt nieobowiazkowej sluzby wojskowej byl rownoznaczny z odbyciem tej sluzby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...