Skocz do zawartości

Zielona Karta A Malzenstwo Help, Please


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;)

W tym roku bede skladala aplikacje o zielona karte mam narzeczonego

planujemy slub za 2 lata ale jesli wylasuja mnie w loterii cywilny chcemy wziac po to zebym mogla go dopisac do mojej zielonej karty.

Moje pytanie jest nastepujace: czy moge dopisac mojego narzeczonego po tym jak wygram zielona karte i zaraz wezmiemy slub czy musimy sie

pobrac jeszcze przed zlozeniem pierwszej aplikacji.

Prosze o odpowiedzi osob ktore cos na ten temat wiedza (nie prosze o opinie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wisienka6986 nie znam Twojej sytuacji sie strzez sie stron ktore ofiaruja Ci ze Polacy beda brac udzial w loterii w tym roku..No chyba ze masz obywatelstwo inne niz Polskie ,lub z rodzicow Twoich ma..

A co do pytania nastepnego to bedziesz mogla wziasc slub nawet przed samym pujsciem na rozmowe ale radze to zrobic wczesniej aby nie bylo podejrzenia ze wzielas slub aby byla zielona karta..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak zostaniesz wylosowana i odeslesz papiery do USA wtedy mozesz sie pobrac ze swoim narzeczonym i przeslac aktualizacje Twoich danych,,wtedy razem powinniscie dostac wezwanie na rozmowe ,wezwanie na zrobienie badan medycznych itp..Pamietaj ze jest okreslona ilosc wiz i moze sie zdarzyc tak ze odeslesz papiery a nie zostaniesz wezwana na rozmowe bo i tak czasami bywa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...