Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ostatnio mialem przypadek ze daje policjantowi moj polski dowod osobisty a on ze co to jest, ze adresu niema itp. mandat wypisal na kolegi adres ale sie czepiał.

Moje pytanie brzmi czy moge w jakiś sposób wyrobić sobie jakieś I.D. na którym byloby moje zdjecie, data urodzenia i adres w stanach?? Żeby bylo ok np przy wypisaniu mandatu.

Dodam że niemam uregulowanego statusu tutaj, mieszkam w NYC.

P.s. moj kolega w tamtym roku zalatwił sobie id z washington state, założył tam na siebie jakies rachunki itp i dostał I.D. Ja tez mam taką możliwość.

czy jest ok legitymować sie tutaj I.D. z innego stanu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ostatnio mialem przypadek ze daje policjantowi moj polski dowod osobisty a on ze co to jest, ze adresu niema itp. mandat wypisal na kolegi adres ale sie czepiał.

Moje pytanie brzmi czy moge w jakiś sposób wyrobić sobie jakieś I.D. na którym byloby moje zdjecie, data urodzenia i adres w stanach?? Żeby bylo ok np przy wypisaniu mandatu.

Dodam że niemam uregulowanego statusu tutaj, mieszkam w NYC.

P.s. moj kolega w tamtym roku zalatwił sobie id z washington state, założył tam na siebie jakies rachunki itp i dostał I.D. Ja tez mam taką możliwość.

czy jest ok legitymować sie tutaj I.D. z innego stanu??

Ciesz sie sie nie pofatygowal sie mocniej i cie nie zamknal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...