Jump to content

Recommended Posts

Witam.

Ostatnio mialem przypadek ze daje policjantowi moj polski dowod osobisty a on ze co to jest, ze adresu niema itp. mandat wypisal na kolegi adres ale sie czepiał.

Moje pytanie brzmi czy moge w jakiś sposób wyrobić sobie jakieś I.D. na którym byloby moje zdjecie, data urodzenia i adres w stanach?? Żeby bylo ok np przy wypisaniu mandatu.

Dodam że niemam uregulowanego statusu tutaj, mieszkam w NYC.

P.s. moj kolega w tamtym roku zalatwił sobie id z washington state, założył tam na siebie jakies rachunki itp i dostał I.D. Ja tez mam taką możliwość.

czy jest ok legitymować sie tutaj I.D. z innego stanu??

Witam.

Ostatnio mialem przypadek ze daje policjantowi moj polski dowod osobisty a on ze co to jest, ze adresu niema itp. mandat wypisal na kolegi adres ale sie czepiał.

Moje pytanie brzmi czy moge w jakiś sposób wyrobić sobie jakieś I.D. na którym byloby moje zdjecie, data urodzenia i adres w stanach?? Żeby bylo ok np przy wypisaniu mandatu.

Dodam że niemam uregulowanego statusu tutaj, mieszkam w NYC.

P.s. moj kolega w tamtym roku zalatwił sobie id z washington state, założył tam na siebie jakies rachunki itp i dostał I.D. Ja tez mam taką możliwość.

czy jest ok legitymować sie tutaj I.D. z innego stanu??

Ciesz sie sie nie pofatygowal sie mocniej i cie nie zamknal

Jesli jestes nielegalnie nie dostaniesz "government ID" bo ci po prostu nie przysluguje jako nielegalowi.

Mozesz sprobowac w banku. kiedys polski bank (unia kredytowa) robila takie ID's, ktore nie bylo dokumentem zadnym oprocz tego ze informowalo ze ty to ty

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...