Skocz do zawartości

Taniej, Tzn. Ile ?


arctic

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie !

Postanowilem poruszyc temat, ktory oczywiscie byl tu poruszany nie raz ale nigdy nie znalazlem tam interesujacych mnie informacji. A pytania mam w zasadzie konkretne.

Wszyscy pisza/mowia, ze elektornika ze stanow sie oplplaca bo znacznie taniej niz w Polsce. Dlatego ja chcialbym wprost zapytac - ile taniej ? W przeliczeniu % powiedzmy. Nie chodzi mi zaraz o to, ze mysle nad zrobieniem kokosowego interesu przywozac z USA tony sprzetu do opchniecia w Polsce. Ot, chcialbym przywiezc cos sobie i najblizszej rodzinie, tylko naprawde chcialbym wiedziec czy gra jest warta swieczki. Chodzi mi glowie o rzeczy typu laptop, notebook, iPhone. I jesli juz to gdzie ich najlepiej szukac. Wybieram sie turystycznie na 3 tygodnie na floryde + NYC.

Bede wdzieczny za wszelkie info !!!

Dzieki z gory !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak szukales postow ktore byly pisane w 2008 roku w podobnym okresie czasu to wtedy dolar stal po 2 zl a nie jak teraz po 2,80-2,90 i teraz widzisz chyba roznice?

do tego jak sprzet jest wysokiej klasy to wtedy masz wieksza przebitke

do tego dodaj wyprzedaze sezonowe na ktorych Cie nie bedzie a wtedy masz wieksza pewnosc na cos taniego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...