Skocz do zawartości

Ujawniać informacje o podwójnym obywatelstwie?


Rekomendowane odpowiedzi

Dokumenty wyslane, niech sie dzieje wola nieba :? Wpisalam jej polski adres i panienskie nazwisko (za maz wyszla niedawno, w polskim dowodzie nazwiska nie zmieniala, a niemiecki dostala niedawno)...licze na to, ze skoro juz 2 razy mialam wize to nie bede "podejrzana" szczegolnie gdy dane bede takie jak ostatnio...wiem ze ten niemiecki adres moglby sciagnac na siebie uwage, a po co mi to. Przedluzyc niemiecki paszport nie jest tak latwo,a jak do tej pory to mialam z nim wiecej problemow niz pozytku, wiec narazie o tym nie mysle...moze kiedys. Poki co moj los w rekach opatrznosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam..... Masz paszport niemiecki..... to leć na paszporcie niemieckim. Po co wogóle Ci wiza ? Niemcy wiz nie mają. Wyrób nowy niemiecki paszport i po kłopocie. Żadnych ambasad, nic. Wiem że francuzi moga przebywać w USA, 90 dni, więć pozostałe kraje takie jak niemcy też podlegają pod ten termin.

Volt tak jest na 100% ?, że jeżeli się ma obywatelstwo niemieckie (paszport niemiecki) to można normalnie lecieć do usa bez zadnej WIZY ? czy trzeba studiować by móc lecieć na niemieckim paszporcie czy odwrotnie tzn w ramach turystycznych? :?:

Plis odpisz i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volt tak jest na 100% ?, że jeżeli się ma obywatelstwo niemieckie (paszport niemiecki) to można normalnie lecieć do usa bez zadnej WIZY ? czy trzeba studiować by móc lecieć na niemieckim paszporcie czy odwrotnie tzn w ramach turystycznych? :?:  

Plis odpisz i pozdrawiam

Jezeli masz paszport niemiecki, nie musisz starac sie o wize turystyczna, mozesz wsiasc do samolotu i przebywac na terenie USA do 90 dni. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy sie specjalnie nie interesowalam tym jakie mozliwosci daje paszport niemiecki przy wyjazdach do Stanow, gdyz wyjezdzam tam tylko na Work and Travel, glownie po to by zarobić i ewentualnie pozwiedzac przez 1-2 tygodni. Wyjazdy na wizie turystycznej mnie nie intersuja, gdyz nie mam do kogo ani mnie na to nie stac. Nie zamierzam takze emigrowac do USA. Wiem tlyko tyle, ze mozna leciec na 3 miesiace a wize , czy cos w tym rodzaju wbijaja na lotnisku, nie trzeba zalatwiac zadnych formalnosci w ambasadach. Poza tym jak juz niejednokrotnie pisalam, ten paszport juz nie jest wazny a o jego odnowieniu nie mysle, gdyz nie mam takiej potrzeby i wymaga to troche zalatwiania.

Widze Volt, ze temat cie zainteresowal, czyzbys tez mial mozliwosc wyrobienia sobie drugiego paszportu?? Ja narazie modle sie by w ambasadzie nie dowiedzieli sie o moim "bylym".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry strzal z moim imieniem, niestety nietrafiony :lol: Moje wnioski wizowe wrócily...na szczęście nie z powodu "utajonych informacji" tylko blędu. W tym roku nowość, już nie mozna pisać "nie dotyczy", tylko "brak" i "nie posiadam" jest przyjmowany..eh..Czepiają się szczególów, ciekawe czy moją lipę 8) kupią??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zablysnaleś, ale nie sposobem po którym bys się tego spodziewal :wink: Myślalam, że każdemu wracaja dokumenty, jeśli wpisal "nie dotyczy", widać jednak, że jestem wyróżniona, bardzo dziękuje za taki zaszczyt :x Nadal jednak mam glupią nadzieję,że tym razem może się uda, cóż mi więcej pozostalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zablysnaleś, ale nie sposobem po  którym bys się tego spodziewal :wink:

ahaaaaaa..... pewnie chodzi o tą moją elokwencję.... hehe

Myślalam, że każdemu wracaja dokumenty, jeśli wpisal "nie dotyczy", widać jednak, że jestem wyróżniona, bardzo dziękuje za taki zaszczyt  :x Nadal jednak mam glupią nadzieję,że tym razem może się uda, cóż mi więcej pozostalo

Uda się :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...