Skocz do zawartości

Podroz Do Virgin Islands Lub Puerto Rico ( J1)


diver

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

Jest taki problem - planuje wybrac sie na Virgin islands (teren nalezacy do USA, choc panuja tam nieco inne zasady..)

Nie wiem czy moge opuscic teren USA, dostac sie na Virgin Island i z powrotem do USA.

Dzwonilem do biura amerykanskiej agencji sponsorujacej moj wyjazd (CCUSA) - niestety nie potrafili udzielic jakichkolwiek informacji.

W konsulacie i ambasadzie Polskiej rowniez nie dostalem odpowiedzi.

Rozmawiajac z oficerem z biura emigracyjnego na virgin islands - dowiedzialem sie ze potrzebne mi jakies zaswiadczenie ze jestem wciaz studentem

(pytal czy dalej studiuje).

Ale czy CCUSA nie jest moim gwarantem ze wciaz studuje ? wkoncu zostalo to przez CCUSA zweryfikowane w procesie aplikacyjnym (Program Camp)

W DS-2019 nie jest to zawarte ze wciaz studuje ?

Poza tym, na wizie napisane jest: "Entries M" czyli moge wjezdzac na teren usa wielokrotnie ?

Z gry dzieki za szybka i rzeczowa odpowiedz.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

kurcze ten podpis to mi pelno strachu narobil.

Fundacje mowia ze jest od potrzebny i nawet na odwrocie ds jest info ze masz go miec jak ponownie wkraczasz do usa, ale ty jestes w lepszej sytuacji

bo jedziesz nie poza granice tylko jakies tam terytorium zalezne do usa. Nie pownines miec zadnych problemow urzednicy sie na tym nie znaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...