Skocz do zawartości

Vacinnation Suplement Nowe Zasady


ela-ogonek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem na wizie K1 w stanach dzisiaj bylam u lekarza w sprawie suplementu szczepien lekarz kazala mi powtorzyc test na HIV i kiłe i zrobic probe na gruzlice powiedziala ze sa jakies nowe przepisy od stycznia i ze musze to miec czy ja trafiłam na nadgorliwego lekarza czy faktycznie cos sie zmienilo ona powiedziala ze od stycznia maja jakies nowe zasady ja tlumaczylam ze badania byly juz robione w Polsce ale nie dala sie przekonac druga sprawa z zgubilam swoja karte szczepien i mialam tylko dwa szczepienia od lekarza z ambasady i przeciw tezcowi ktore mialam 3 lata temu wzielam karte szczepien kolezanki ale nie chcieli mi uwierzyc ze ja mialam te szczepienia co moge zrobic :) dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje ze z tym HIv, kila i gruzlica to nadgorliwy lekarz ( albo chce zarobic), mi tez to baba wmawiala, ale jak pokazalam wydrukowne instrukcje do wniosku gdzie wyraznie pisze ze potrzebuje tylko szczepienia

robilas juz te testy?

idz do www.uscis.gov

znajdz wniosek I-693 (najnowszy i aktualny) i wydrukuj instrukcje

na 4 stronie jest odpowiedz na pytanie o K1

NIE jest potrzebna cala medical examination, tylko czesc z informacjami i vaccination suplement

"What if I am a K nonimmigrant visa holder and already had a medical exam overseas?

If you were admitted as a:

A. K-1 fiancé(e) or a K-2 child of a K-1 fiancé(e), or as a

B. K-3 spouse of a U.S. citizen or a K-4 child of a K-3 spouse of a U.S. citizen, and

C. You received a medical examination prior to admission, then-

a. You are not required to have another medical examination as long as your Form I-485, Application to Register Permanent Residence or Adjust Status, is filed within one year of your overseas medical examination.

b. You will, however, be required to complete Part 1, Information about you, and submit the vaccination section of Part 2 with your adjustment of status application. A designated civil surgeon must complete the vaccination section and Part 5, the Civil Surgeon's Certification."

co do karty szczepien to nie wiem czy cos poradzisz

ja tez nie mialam i robilam od poczatku, ale za to nie kazala mi robic wszytkich (Dr. Stec na Greenpoincie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja chyba trafilam na naprawde nadgorliwego lekarza po pierwsze niewiedziala co to jest K1 po drugie ja zgubilam swoja karte szczepien dostalam szczepienie od lekarza z ambasady i otrzymalam jakby duplikat z przychodni a ona kazala mi zrobic test na gruzlice i teraz szczepienia:

HPV rak szyjki macicy

TD tezec pomimo tego ze mialam w 2006 roku robiony

przeciw grypie

przeciw zapaleniu watraby tybu B

czy ktos mial cos takiego znalazlam wymagania odnosnie szczepien jest tam to wszystko napisane ale to jest chore i nikt o tym wczesniej nie pisal. Chyba mam naprawde duzego pecha zeby trafic do tej lekarz. :) i jeszcze ubezpieczenie nie pokryje wiekszosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja chyba trafilam na naprawde nadgorliwego lekarza po pierwsze niewiedziala co to jest K1 po drugie ja zgubilam swoja karte szczepien dostalam szczepienie od lekarza z ambasady i otrzymalam jakby duplikat z przychodni a ona kazala mi zrobic test na gruzlice i teraz szczepienia:

HPV rak szyjki macicy

TD tezec pomimo tego ze mialam w 2006 roku robiony

przeciw grypie

przeciw zapaleniu watraby tybu B

czy ktos mial cos takiego znalazlam wymagania odnosnie szczepien jest tam to wszystko napisane ale to jest chore i nikt o tym wczesniej nie pisal. Chyba mam naprawde duzego pecha zeby trafic do tej lekarz. ;) i jeszcze ubezpieczenie nie pokryje wiekszosci.

HPV jest obowiazkowy zdaje sie do 26 roku zycia

Grype, zoltaczke B to juz zczasami odpuszczaja

wszystko zawsze zalezy od lekarz, czasami kaza wszystko z listy a czasami tylko niektore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...