Skocz do zawartości

List Do Usa


wan2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam takie pytanie. Chciałbym wysłać do USA list (a jeżeli nie będzie się dało to wyślę paczkę) i moje pytanie brzmi czy list to znaczy tylko trochę papieru w kopercie, czy też list to może być coś większego.

Chodzi o to, że koleżanka ma nie długo urodziny i chce jej zrobić małą niespodziankę - wysłać coś symbolicznie np. pluszaka lub coś w tym stylu, także nie byłoby to bardzo duże, ani specjalnie ciężkie.

Cena między listem a paczką jest dość wyraźna stąd moje pytanie czy to przejdzie jako list, jeżeli zapakuję to do jakiejś większej koperty?

Z góry dzięki za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena między listem a paczką jest dość wyraźna stąd moje pytanie czy to przejdzie jako list, jeżeli zapakuję to do jakiejś większej koperty?

Wg. cennika list moze wazyc nawet 2kg i miec wieksza niz standardowa koperte, ale pytanie raczej do Poczty Polskiej niz na forum.

http://www.poczta-polska.pl/cennik.htm

ps. Znajoma wysyla czesto ksiazki, nieraz grube, do USA wlasnie jako "list" i nigdy nie miala problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pluszak to chyba mało to waży, więc jeśli cos to ja polecam koperte bąbelkową największą i misiaka tam włożyć, oczywiscie jeśłi to duzy miś to nie.. bo mu się uszy zgniotą.

JA tak wysyłam do USA "prezenciki" ale z tym, że ja do 0,5 kg. Wychodzi coś koło 20zł.

Przesyłki z moich stron do Usa <Ch-go> dochodzą w tydzień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...