Skocz do zawartości

Co Wazniejsze?adnotacja W Paszporcie Czy Wiza Nadana W Ny?


Rekomendowane odpowiedzi

Rok temu dostalam w krakowie promese na 12 miesiecy. Na wniosku napisalam ze jade na okolo miesiac bo jeszcze nie wiedzialam na ile dostane urlop w pracy. Na wizie w paszporcie w adnotacji wydrukowano mi "Intends to visit NY for one month"

Na lotnisku w NY urzednik dal mi 6 miesiecy.

Zostalam 2 miesiace. Zreszta i tak nie wiedzialam co tam napisali bo po ang ani bee ani mee.

To bylo rok temu.

Teraz chce jechac do krakowa po kolejna wize ale czy nie bedzie problemu ze niby mialam byc miesiac a bylam 2? W koncu urzednik na lotnisku dal mi pozwolenie na pobyt 6 miesieczny.... Co jest wazniejsze? To co mi napisali w krakowie czy to co mi dali w NY? Bardzo prosze o opinie i pomoc.... bo boje sie ze teraz moga mi nie dac wizy przez to

:)(((

czy oni maja record kiedy opuscilam USA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moga miec nie musza.

Moje spojrzenie jest takie ze przecietny Amerykanin (za takiego uwazam pracownika w konsulacie amerykanskim) nie moze wakacjowac 2 miesiace bo go po prostu na to nie stac. Wiec zakladam ze jestes albo bardzo bogata w wieku emerytalnym. liczy sie oczywiscie adnotacja wbita na lotnisku czyli nie zlamalas przepisowgo pobytu wcale ale gdyby pracownik konsulatu pytal to wytlumacz szczerze jak mozesz. Gdyby pytal bo jesli nie bedzie to sama nie wspominaj nic. Nie mow wiecej niz trzeba ale jesli bedziesz mowic nawet troche krecic (gdyby ci przyszlo cos takiego do glowy) to pamietaj ma to wszystko miec sens dlaczego zostalas 2 a nie 1 miesiac co bylo powodem itd itp. Na moj rozum nie ma zadnego problemu ale gdyby sie narodzil (tego nikt nie wie) to badz sensowna w tym jakich argumentow bedziesz uzywac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje.

Ja tez mysle ze nie powinno byc problemu....ale boje sie. Choc wiem ze znajomi kilkakrotnie jezdzili do usa ale zawsze tylko na 2 miesiace i nie stanowilo to problemu wiec chyba te dwa miechy to dla nich normal. Dluzej - to juz robi sie dla nic podejrzane...

Ja nie jade po to zeby mieszkac w hotelu tylko do rodziny wiec nie potrzebuje tyle kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jade po to zeby mieszkac w hotelu tylko do rodziny wiec nie potrzebuje tyle kasy.

co innego urzednik na lotnisku a co innego Konsul w Polsce,,wiele osob o tym zapomina i pisze ze byly legalnie 6 miesiecy a potem wyszli bez wizy i sie pytaja dlaczego?a no dlatego ze jesli ktos pisze w ds 156 ze ma byc w USA 1-2 miesiace a jest o wiele dluzej to wtedy ta osoba jest dla Konsulow nie wiarygodna a wtedy moze byc roznie,i dlatego tez w Twoim przypadku bedzie wszystko zalezy od Twoich odpowiedzi i na kogo trafisz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...