Skocz do zawartości

Zmiana Adresu Na K1


ela-ogonek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolejne z pytan ktore rodzi sie po drodze jestem juz na K1 w USA niedawno sie przeprowadzilismy do nowego domu, moj adres dla USCIS to adres rodzicow przyszlego meza, miejsce do ktorego sie przeprowadzilismy znajduje sie jakies 5 minut drogi od nich.

Pytanie z mojej strony czy musze zmienic teraz adres w dokumentach czy moge wypelnic dokumenty AOS z nowym adresem. Jezeli zmieniam adres w USCIS teraz to znaczy wystarczy jak zadzwonie na infolinie, w zwiazku z tym numer mojej sprawy to numer A.... z I-94 czy jest to jakis inny numer, czy ktos wie jakie informacje musze im podac dzwoniac do nich, druga sprawa czy do zmiany adresu musze wypelnic formularz AR-11 i wyslac go do Londynu. Czy moge dookonac zmiany adresu online jeszcze przed slubem czy tylko telefonicznie. Bede wdzieczna za informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Moje papiery na K1 byly wysylane na adres zony rodzicow, ale w miedzyczasie zona wynajela mieszkanie. Jako, ze ambasada wyslala mi juz dokumenty nic nie zmienilismy. Po slubie, przy procesie o AOS wpisalismy nowy adres, bo wkoncu procedura o K1 sie zakonczyla, ale nic online nie zmienialismy. Moze i mialem szczescie, ale chcialem sie swoimi doswiadczeniami podzielic, bo wkoncu EAD juz mam, a GC idzie poczta (dostalem juz Welcome Notice).

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...