Skocz do zawartości

Formularz Wizowy W Ambasadzie W Dublinie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie i prosze o pomoc jednoczesnie

Za miesiac udaje si do ambasady USA w Dublinie i mam maly problem z wypelnieniem wniosku, mianowicie nie wiem jaki adres podac w formularzu czy ten pod ktorym jestem na stale zameldowana w Polsce czy ten pod ktorym mieszkam w Dublinie. Moge podac obydwa polski jako glowny i irlandzki jako korespondencyjny jednak jestem zdezorientowana co zrobic. I podobne pytanie w kwestii adresu mojej pracy, pracuje w duzej sieci sklepow gdzie siedziba glowna znajduje sie w Dublinie ja zas mieszkam w innej czesci Irlandii i tam tez pracuje. Nie wiem jaki podac adres taki jaki mam w umowie o prace i dokumentach jakie dostaje z pracy ( potwierdzenie od pracodawcy ze pracuje itd. ) czy tez adres tego sklepu w ktorym pracuje wlacznie z numerem telefonu i faxem.

We wniosku jest pytanie u kogo sie zatrzymam w stanach i czy ta osoba jest dla mnie krewnym ( bede u mojej kuzynki ) wiec powinnam zanaczyc ze TAK ?

Jednak kilka krokow dalej jest pytanie czy posiadam jaka kolwiek rodzine typu rodzice, maz ,dzieci, rodzenstwo lub narzeczonego w USA tutaj odpowiem ze NIE cala moja rodzina w bezposredniej linii jest w Polsce ale za moment jest pytanie czy posiadam inna rodzine w USA i tutaj powinnam znaczyc ze TAK ( kuzynka ) ??

Bardzo prosze o pomoc bo jestem totalnie zdezorientowana za co z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm to nie jest az tak istotne, przeciez to nie jest wyjatkowa sytuacje, ze ktos pracuje w firmie, ktora ma wiele oddzialow,

jako adres pracodawcy powinien byc wpisany adres miejsca gdzie "fizycznie" pracujesz, to ze zaswiadczenie jest z innym adresem to przeciez latwo bedzie wyjasnic, jesli ktos Cie o to zapyta, podobnie z numeratmi telefonow do pracy, powinny tez dotyczyc miejsca w ktorym pracujesz a nie "glownej siedziby firmy"

Powodzenia przy staraniu sie o wize :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...