Skocz do zawartości

Sponsoring Na F1


Rekomendowane odpowiedzi

A na jaki okres czasu jest ta nauka?

nie wiem czy wiecie ale pod czas starania sie o wize studencka trzeba tez pokazac ze sie na czas wroci i nie zostanie sie tam dluzej niz pozwala wiza a wiec ktos moze miec i 1 milion napisane a wyjsc bez wizy jak wyjdzie ze ten pobyt bedzie inny niz nauka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, nie nie pomylily mi sie zera :) tylko moja sytuacja wyglada tak ze bylam w stanach na wizie b2 mam ja wazna do 2012r a teraz po powrocie z usa chce sie przeniesc na uczelnie w usa (wyslalam aplikacje do szkoly) .ja chce tylko na studia i wracac co pol roku do pl dlatego nie zmienialam tez statusu w usa nie wiem czy to dobre wytlumaczenie dla nich ale dla mnie tak :) nie wiem tez jak mam im udawadniac ze wroce? w sumie wracalam z b2 na czas nawet wczesniej jedyne co mnie martwi to wiza b2 do 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie ze sie dowiesz w Ambasadzie czy wyjdziesz z wiza czy tez bez wizy

ale jesli mozna cos sprawdzic to czemu nie?

i faktycznie kazdy przypadek jest inny wiec w Twoim przypadku moze byc inaczej niz w innych.

ps masz racje ze nie kazdy kombinuje ale obrywa sie tym ktorzy nic nie zawinili i to jest najgorsze i czasami nie do przeskoczenia w tym zyciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...