Skocz do zawartości

Bilet Z Newarku Do Warszawy!


pau_k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! chcialabym na swieta poleciec do domu i szukam jak najtanszego biletu do Polski, moje wydatki nie przywidywaly tego, ale mam nadzieje ze uda znalesc sie cos niedrogiego i bede mogla zobaczyc sie z rodzina.

dlatego chcialabym prosic, jesli ktos trafilby na jakas promocje, albo tani bilet(niewazne jakie linie i ile przesiadek) w okresie od okolo 20 grudnia do 14 stycznia, niech da znac tutaj na forum.

mam nadzieje ze cos znajde, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zdecydujesz się wylecieć 4 dni wcześniej z USA to Air France ma niezłe jak na okres świąteczny ceny. I oba loty z/do Newark:

Lot tam : New York - Warsaw

Środa 16 grudzień 2009 AF019

19:05 New York, Newark Liberty Intl (EWR) NY - Stany Zjednoczone - Terminal B

08:25 +1 DzieńParis, Charles de Gaulle (CDG) - Francja - Terminal 2E

Czwartek 17 grudzień 2009 AF2346

12:40 Paris, Charles de Gaulle (CDG) - Francja - Terminal 2F

14:55 Warsaw, F Chopin (WAW) - Polska - Terminal I

Lot z powrotem : Warsaw - New York

Czwartek 14 styczeń 2010 AF1247

07:05 Warsaw, F Chopin (WAW) - Polska - Terminal I

09:30 Paris, Charles de Gaulle (CDG) - Francja - Terminal 2F

Czwartek 14 styczeń 2010 AF018

13:40 Paris, Charles de Gaulle (CDG) - Francja - Terminal 2E

16:10 New York, Newark Liberty Intl (EWR) NY - Stany Zjednoczone - Terminal B

Kwota razem : 2 196,38 PLN, czyli ok. 760-800US$

Wydaje mi się, że ciężko będzie Ci znaleźć coś dużo tańszego i z rozsądniejszymi połączeniami.

Pozdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazlam najtanszy za 634$

Na jednym bilecie?

Bo wszelkiego rodzaju Fly Siesty, Expedie, etc. mają to do siebie, że wyszukują najtańsze połączenia, ale niekoniecznie są one realizowane na jednym bilecie (choć mogą być).

Czyli, że jeżeli pierwszy samolot się spóźni i nie zdążysz się przesiąść, to jesteś w ... eufemistycznie nazwijmy to kiepską sytuacją.

Ostatnio szukałem biletu do Miami i Fly Siesta zaproponowała mi właśnie tego typu połączenie z przesiadką we Frankfurcie.

Czas na nią wynosił 1,5 godziny co na tym lotnisku nawet bez żadnych opóźnień nie jest łatwe do zrealizowania (a już na pewno nie jest wygodne).

Jakiekolwiek opóźnienie (a było bardzo prawdpodobne, bo do do Frankfurtu miał dowozić LOT) spowodowałoby, że byłbym zdany na łaskę i niełaskę Lufthansy (niby LOT i Luftwaffe to jeden alians, ale różnie bywa...)

Kupując bilet u konkretnego przewoźnika płacisz trochę więcej, ale w wypadku kłopotów masz pewność, że muszą Ci zapewnić inny lot, lub/i jedzenie hotel, etc.

Nie namawiam Cię na wywalanie kasy, ale rozważ to co napisałem bo już niejeden "przejechał" się na tanich biletach od pośredników.

Po prostu upewnij się jaki bilet Ci zaoferowano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...