Skocz do zawartości

3 Lata Zakazu Na Wjazd Do Usa


dosia79

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

W listopadzie tego roku konczy mi sie 3 letni zakaz na wjazd do USA. Wiem ze musze ubiegac sie o nowa wize jesli chce pojechac do Usa i zdaje sobie sprawe ze bedzie ja ciezko otrzymac. Chcilam sie dowiedziec czy ktos byl w takiej sytuacji , czy dostał wize i pojechal ponownie do USa? Ciekawi mie czy mam jakies szanse aby tam jeszcze kiedykolwiek polecieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hciuk te 3 lata zazwyczaj sie dostaje za pobyt do 1 roku nielegalnie i pewnie jest tak w tym przypadku..A i to jest Ona a nie On :)

Nie ma lawtej odpowiedzi na to poniewaz nie wiadomo raz jak sie taki ktos przygotuje,po co leci,oraz na kogo trafi w Ambasadzie ..bo ze te 3 lata sie skonczyly to jedna sprawa a druga jak przekonac Konsula ze teraz mowi sie prawde i ze na czas sie wroci ten podany w ds 156...

szanse sa na wjazd jak nie teraz to pozniej jesli bedzie sie prawdomownym i nie bedzie sie wierzyc komus kto powie ze klam i oszukuj bo to nic takiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Usa ubiegalam sie o przedluzenie wizy tzn.po zakonczeniu J1 chcialam turystyczna.dlugo czekalam na odpwiedz i niestety musialam wrocic do Polski. Jak ubiegalam sie o wize w ambasadzie wszystko wyjasnilam , natrafilam na fajnego konsula ktory sprawdzil i powiedzial mi ze niestety czekajac na ta odpowiedz bylam w usa nielegalnie ponad 180 dni i dostalam zakaz ubiegania sie o wize na 3 lata. I to tyle , nie klamalam w ambasadzie i nie zamierzam klamac. Ciekawi mnie tylko czy ktos byl w podobnej sytuacji i dostal jeszcze wize do Usa.

dziekuje za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze raz napisze,,,sa osoby ze dostaja wize,,sa takie ze nie dostaja

wazne ze nie masz zakazu na cale zycie do USA bo i tak jest

a zmienialas status gdzie?>w jakiejs agencji,u prawnika czy tez sama,,czasami bywa tak ze papiery sa zle wypelnione lub tez prawnik-agencja cos zle zrobi a wtedy taka aplikacja jest odrzucana i czasami przychodzi odpowiedz ale na zly adres...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedluzalam pobyt w Usa. Robilam to za pomoca prawnika ale on nigdy mi nie przyslal odpowiedzi z ambasady ze nie przyznali mi wizy turystycznej na przedluzenie mojego pobytu. co jakis czas sprawdzalam na jakiejs stronie jaki jest moj status i ciagle bylo ze jeszcze nie podjeli decyzji i ze mnie poinformuja. takie to troche zagmatwane jest.

jakos wiosna sie pewnie wybiore do ambasady choc to jest takie bez sensu bo nawet jak mi dadza tu jeszcze wize to i tak moga mnie tam nigdy nie wpuscic. Wiec zasadniczo to prawie tak samo jak dozywotni zakaz wjazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cos ukryjesz lub tez zle wypadniesz na granicy to tak sie moze zdarzyc ze Cie nie wpuszcza .

jeszcze raz napisze ze nie masz dozywotniego wjazdu a to juz jest cos a reszta zalezy od Ciebie :)

Cos mi tutaj nie gra,,,nie ma takiego czegos nie wysylas papiery do Ambasady i dostajesz odpowiedz ze masz wize turystyczna..to sie wszystko zalatwia w USA i to w urzedzie imigracji a nie w Ambasadzie..a i wizy bys nie dostala a jedynie miala bys miec zmieniony status na turyste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...