Skocz do zawartości

Sponsor I-864


keysha

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Mam nadzieje, że przynajmniej jedna osoba będzie znała odpowiedz na mój problem ...

Ja i mój mąż (obywatel USA) wzieliśmy ślub ponad 2 miesiące temu, zaczynam starać sie o GC.

Mam jeden problem odnośnie I-864. Czy sponsorem może być osoba, która nie jest w USA oraz nie pracuje w USA. Mojemy mężowi nie przedłuzono umowy o prace i dlatego szukamy innego wyjścia z tej sytuacji. Jego brat mieszkajacy i pracujacy w Brazylii, ma bardzo wysokie dochody i zastanawialismy czy mozemy jego podac jako sponsora.

Bylabym baaaardzo wdzieczna za odpowiedz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem właśnie teraz studiować dokumenty dotyczące sponsorowania...

Z Twojego opisu wynika, że brat byłby "joint sponsorem" a może nim zostać tylko obywatel lub rezydent...

Informacja z Form I-864

If the person who is seeking the immigration of one or moreof his or her relatives cannot meet the income requirements, a"joint sponsor" who can meet the requirements may submit aForm I-864 to sponsor all or some of the family members.A joint sponsor can be any U.S. citizen, U.S. national, orlawful permanent resident who is at least 18 years old,domiciled in the United States, or its territories or possessions,and willing to be held jointly liable with the petitioner for thesupport of the intending immigrant. A joint sponsor does nothave to be related to the petitioning sponsor or the intendingimmigrant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...