Skocz do zawartości

Wyjazd Do Usa Na Stałe (przy Pomocy Babci)


lukee88

Rekomendowane odpowiedzi

alboo... jak dostaniesz turystyczną to leć do stanów zapisz się do szkoły na angielski i zmień wize z B1/B2 na F1, słyszałam, że jest z tym sporo załatwiania teraz ale duzo moich znajomych tak zrobiło w tym roku przyjeżdżając na wakacje :) wiza jest ważna cały okres trwania Twojej nauki a w tym czasie mozesz się zakochać, albo potem kombinować dalej ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze, zawsze byleby 'zgodne z prawem' :) ja mam jeszcze półtora roku żeby wymyślić co zrobie ale chyba właśnie pójdę do szkoły! ;) byleby tylko cholera, nie znieśli tych wiz bo wtedy wydaje mi się, że bedzie ciężej albo i w ogóle nic nie będzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście, że mam tą świadomość ale z tym mam nadzieję, że nie będzie problemu :) jakoś dam rade ;b z kuzynką byłyśmy u takiej kobiety na jednej z uczelni i nam powiedziała, że zawsze mogę się starać o scholarschips, więc się będę starać żeby je dostać poza tym to jest mój cel i marzenie i na pewno dam radę! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...