Skocz do zawartości

I-797 Prosze O Pomoc


alacranita

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dostalam dzis 4 formularze NoA I-797 (dla I-130, I-131, I-765 i I-485). Sa to dopiero pierwsze NoA w mojej sprawie o AoS. I mam teraz kilka pytan.

Po pierwsze przy I-485 jest wpisane moje imie jako aplikant (zgadza sie) oraz jest umieszczony numer A (podejrzewam ze to alien registration number). Jako ze nie posiadam tego numeru i zaznaczalam wszedzie NONE w dokumentach, skad wzial sie ten numer teraz? Czy USCIS przydzielilo mi juz jakis?

Oraz druga sprawa. Wchodzac na strone uscis i sprawdzajac status mojej sprawy, jest napisane, ze 'Your case is being processed at our NATIONAL BENEFITS CENTER location'. Czy to normalne na samym poczatku czy to jakis zly znak, ze tam mnie skierowali?

Bede wdzieczna za wszelka pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem pewien w ktorym momencie nadaja ci ten numer ale ten numer jest numerem twojej teczki. za kazdym razem jak bedziesz czy na interview pozniej czy tez odciski palcow bedziesz miala z kazdej od nich korespondecji ten numer. ten numer jest nadawany kazdemy na ktorego wplynela petycja o regulowanie statusu w usa. wiec spoko wsio oki. ten numer bedzie cie przesladowal caly czasaz do momentu interview i bedzie to twoj numer green card. pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...