Skocz do zawartości

W Trakcie Starania Sie O K1


Iwona 70

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie zwraracam sie do was z pytaniem ,bo moze mial ktos podobny klopot jak moj otoz od wrzesnia staram sie z moim narzeczonym o wize K1,ostatnio do mojego narzeczonego przyslali zawiadomienie ze od dwoch do czterech tygodni nadejda informacje do nas o nr.naszych spraw,oczywiscie moj narzeczony przebywa na terenie stanow,a ja na terenie Grecji,niestety w moim wypadku nastapila zmiana adresu i z zwiazku z tym mam pytanie czy jest mozliwosc w trakcie zalatwiania tych spraw zmiany adresu bo powiem szczerze zastanawiam sie nad powrotem do polski,czy moze mi ktos pomoc odpowiedzie na nurtujace pytanie,nastepnie jezeli dostaniemy te numery spraw co dalej sie dzieje???,bede bardzo wdzieczna za pomoc w nurtujacych mnie pytaniach,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu jest opisane pokolei co i jak

http://www.visajourney.com/forums/index.ph...amp;page=k1flow

nie wiem czy jest jakas bezpieczny sposob zmiany adresu w trakcie

narzeczony musialby zadzwonic w USCIS i zmienic adres na sprawie

a ty dla pewnosci powiadomic ambasade w grecji zeby jakby co przeslali do ambasady w polsce

problem jest taki , ze nwet jak twojemu uda sie zmienic adres to im to moze troche zajac i papiery pojda juz dalej na stary adres

poszukaj na visajoureny.com forum K1 czy ktos to robil

ja bymradzila poczekac, zwlasza ze ostatnio przyspieszyli( zobacz albert_7sz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...