Skocz do zawartości

Powrot Do Usa Po Nielegalnym Przebywaniu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich:)

Mam takie pytanie czy znacie kogos komu udalo sie wrocic do usa po przesiedzeniu wizy ale kiedy przy wjezdzie byl juz brane odciski. Slyszlam ze udaje sie ludzia przesmyknac po nielegalnym przebywaniu ale nie wiem czy tez jak juz zostale pobrane odciski, bo bez jest to chyba mozliwe? pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed pobraniem odciskow czasami takie cos udaje chociaz coraz trudniej jest to,,,a tym bardziej pod odciskach ten % wzrasta ze Cie nie wpuszcza,leci sie na wlasne ryzyko i nalezy miec na uwadze to ze nie zobaczy sie USA przez dluzszy czas a czasami na zawsze chyba ze zostanie zielona granica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To roznie z tym jest,,nie ktore tereny sa dobrze strzezone a inne juz nie,,,ktos nawet moze Ci cos zaproponowac a potem Cie wyrulowac-wystawic sluzbom i kase stracisz na to...

danik a kiedy te rozmowy byly?jak widac po liczbach to raz liczba patroli sie zwiekszyla..osoby zyjace przy granicy szybciej doniosa sluzbom ze cos jest nie tak lub tez ktos obcy jest,,,oraz ze mozna tak popasc ze w najlepszym przypadku mozna byc deportowanym lub tez wyjechac z USA w plastikowym worku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opowiadali mi o tym w tym roku, a dotyczyło lat ubiegłych, gdy z "wakacji" w swoim kraju wracali do USA, mówili mi także, że wybierają się znów do swych krajów w następnym roku i mają zamiar wrócić tak jak poprzednio, ogólnie długo o tym rozmawialiśmy, opisywali mi dokładnie jak to wszystko wygląda właśnie z tej strony, jeden ziom nawet wracał po deportacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...