Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna- Potrzebuję Pomocy, Jeśli Jest Kto Moze Mi Doradzic Naprawde Prosze O Pomoc


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 29
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

a to dobrze ze wystarczy a4 :)

Ok tak zrobie :) .

Mam heh jeszcze jedno pytanie

W formularzu wpisuję adres w ktorym się zatrzymam w USA . A w moim przypadku zatrzymam się napewno w kilku miejscach min. Trentonie , Chicago ( oczywiscie jesli dostanę wizę :) ) moje pytanie jest takie czy ma to znaczenie czy wpiszę kogos z rodziny w adresie czy mogę pisac rowie dobrze ktoregos ze znajomych ?? czy konsul bierze to pod uwagę i czy ma to jakies znaczenie??

z gory dzieki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obojetnie oni tam nie patrzyli na to gdzie ta moja rodzina jest tylko jakie mam wiezy itd np jechalam do chrzestnej to im powiedzialam gdzie co i jak potem do kuzynki i tez pytali sie na jak dlugo (oczywiscie adres jej wpisalam) a mieszkalam u jednej ciotki potem u drugiej albo w hotelu bo przeciez jak jedziesz zwiedzac to nie siedzisz w jednym miejscu co nie?chyba oni to wiedza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewelina to nie jest takie pewne ze jak jedziesz do kogos to bedziesz zwiedzac i jezdzic,,znam takie osoby ze siedzialy w 1 miejscu lub tez objechaly 2-3 ulice i tyle..bo takie jest zycie

Jesli ktos pisze ze jedzie do znajomych a potem mowi ze bedzie tez u rodziny to moze zachodzic podejrzenie dlaczego tego adesu nie wpisal-rodziny,,w wielu przypdakach podaje sie adres rodziny nawet jesli sie tam jest 1 -2 dni a potem sie jedzie do znajomych

trzeba o tym pamietac aby sie nie potrzebnie wkopac w jakies wyjasnienia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...