Skocz do zawartości

Przylot WASZYNGTON, powrót NYC


fifi

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie:

Czy jest mozliwosc zmiany lotniska juz na terytorium US?

Chodzi mi o to ze jak na przyklad mam wyladawac i wyleciec z NY a np dziwnym zbiegiem okolicznosci znalazlbym sie w LA to czy za jakas drobna doplata móglbym wracac z LA?

ogolnie mowiac NIE

a na pewno nie za drobna doplata. wiekszosc biletow ktore ludzie kupuja do usa, sa to bilety z restrykcjami - miedzy innymi - nie wolno zmieniac trasy. (restrykcji nie maja te najdrozsze bilety). zreszta jest dosc duza roznica w taryfie do NY a do LA - szczegolnie latem - miejsca do/z LA sa na wage zlota - prawie nie do zdobycia.

najlatwiejszym rozwiazaniem w Twoim przypadku bedzie poleciec samolotem z LA do NYC i tam wsiasc w swoj lot do polski. - najlatwiej wyszukasz lotow z LA do NY na www.expedia.com, www.orbitz.com (pamietaj zeby w opcjach wyszukiwania "pozwolic" na wyszukiwanie z lotnisk sasiedzkich - wiecej ofert - i taniej; po prostu w wyszukiwarke wpisz nazwy maist a nie kody iata dla konkretnych lotnisk).

pamietaj, ze gdybys kupil sobie taki dodatkowy bilet, "musialbys" leciec do NYC przynajmniej dzien wczesniej przed swoim wylotem do PL. - poniewaz sa to 2 osobne bilety (2 osobne rezerwacje) i ten przewoznik z LA do NY nie ponosi zadnej odpowiedzialnosci gdyby se np spoznil/odwolal lot itd - wtedy mialbys problem ze swoim biletem do polski (wieksze lub mniejsze w zaleznosci od restrykcji).

w zaleznosci jaka linia lecisz, mozesz sprobowac do nich zadzwonic, powiedziec co bys chcial ;-) a oni ewentualnie moga sprobowac znalezc i "dokleic" lot LA-NY jakejs swojej linii partnerskiej. - ale tanie to nie bedzie - szczegolnie jezeli chcialbys to zrobic w ostatniej chwili/latem (ta trasa jest bardzo uczeszczana)

dlatego jezeli masz w planach LA, to lepiej kup sobie od razu bilet polska - ny/ la - polska albo zrob tak jak wczesniej mowilem - wyszukaj "osobno" niezalezny przelot.

powodzenia! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...