Skocz do zawartości

Gdzie Odprawa Wizowa


Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam pewnosci dlatego zadaje pytanie na tym forum. na swieta lece do znajomych w LA. Lot z Shannon w Irlandii z Aerlingus i przesiadka w Londynie do British Airways. Jest to polaczenie, tzn odprawa bagazowa odbedzie sie w Shannon i wiem ze po wyladowaniu nie opuszczam terminalu tylko poruszam sie wewnatrz. Gdzie w takim razie spotkam oficera imigracyjnego- w Shannon , czy tez na lotnisku w Heatrow jest jakas dodatkowa bramka wewnatrz terminala do odprawy imigracyjnej? Dziekuje z gory za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedziesz miec odprawe w USA ,,,bo jesli lecialbys bezposrednio samolotem z Irlandii do USA wtedy masz odprawe w Irlandii a tak lecisz z przesiadka a kto wie czy polecisz dalej do USA,,,to ze nie bedziesz mogl niby wyjsc nie oznacza ze nie wyjdziesz bo nadal bedziesz miec paszport przy sobie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dodam od siebie, w temacie Irlandii, ze odprawy amerykanskie w Irlandii (jesli sie nic nie zmienilo) sa na lotniskach: Shannon i Dublin z malym zastrzezeniem, nie wszystkie samoloty lecace do USA maja te odprawe juz na lotnisku, jest to zalezne od linii lotniczych i pory dnia, jesli komus zalezy, zeby odprawa amerykanska odbyla sie w Dublinie a nie w USA radze sie dobrze upewnic przed zakupem biletu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...