Skocz do zawartości

Czy Moge Przeslac Slodycze Z Usa Do Polski?


cornelai123

Rekomendowane odpowiedzi

czesc! Chciałabym na świeta wyslac rodzicom paczke z usa z roznymi smakolykami (słodyczami) bedzie to jedzenie pakowane ,nic wlasnej roboty albo cos co sie moze zepsuc .Czy moge to przeslac paczką?? jesli tak czy ktos sie orientuje o ceny paczki .nie podawajcie mi strony usa poczta bo nie jest dla mnie jasne jakie sa ceny.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można śmiało słodycze słać... ;-)

Słyszałam nawet, że ktoś dostał paczkę od rodziny z USA z ... klozetem.... :)

Oczywiście szedł drogą morską :)

A ceny, zależy od formatu, wagi paczki...

np. Paczka z Polamer`u USA - Polska morska Waga 25kg cena około 35dolców czas oczekiwania około 7 tygodni. Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale zdaje mi się, że paczka morska musi mieć minimum 10kg.

Aha no i wartość paczki lepiej żeby była poniżej 50$ <tzn napisać tak na druczku, a oczywiście paczka będzie mieć więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7tygodni to strasznieee dlugo!!! ale o co chodzi z tą pocztą morską ze mozna wyslac wszystko :)

co oni tego n ie sprawdzają czy jak ,bo juz nie raz slyszalam o przewozeniu drogą morską i jakies dwuznaczne wypowiedzi byly z usmieszkami wiec nie wiem :) o co chodzi mozna jakies walki robic czy jak?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn ze mozesz wyslac o wiele wiecej droga morska i bedzie taniej niz droga lotnicza,,chociaz samochody-konie mozna droga lotnicza przewozic jak ma sie kase ...

Nie mozesz wszystkiego przesylac bo to Big red napisala to z tzw usmieszkiem

przesylaja ludzie np kosiarki,,silniki i jesli cos popada pod clo-podatek a to wyjdzie to zaplacisz te oplaty plus mandat za klamstwo w deklaracji ..no chyba ze to sa tak znikome sprawy ze to przejdzie lub tez ta rzecz jest zniszczona...

ps przesylki morskie tyle moga isc wiec masz wybor,,albo wybierasz cos drozszego a szybszego lub tez tanszego a wolniejszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko zebym nie miala problemow ze przesylam jedzenie bo na stronie pisze ze nie mozna przesylac jedzenia ,ale nie wiadomo czy jest ogolny zakaz czy jedzenie tzw "swieze" albo wlasnorecznie robione jak mieso ciasta wlasnej roboty czy cos bo wiadomo ze mozna w tym przewiezc choroby czy pasazyty ,ale jak sa zapakowane zelki to chyba nie powinni robic problemow? i o co chodzi ze sie podaje mniejszą wartosc? wtedy sie mniej placi? co mam niby clo placic za zelki czekoladki itd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego sie wpisuje mala wartosc przesylki?

raz aby uniknac niby przeszukania paczki-przesylki a czasami takie cos sie nie udaje i wtedy nie ma przepros ze nie wiedzialam-wiedzialem co wpisuje w druk..

ale nie sadze abys przesylala cos wiekszej wartosci niz te 30-40 dol ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sly z tym klozetem to SERIO!!!

;-)

Góral potrafi :) :) :) :)

Cornelia - od Ciebie zależy co chcesz wysłać, tylko w lotniczej bardziej sprawdzają.. ale jeśli tylko słodycze, moim zdaniem możesz bez problemu zapakować i wysłać. Napiszesz, że prezent, cukierki, czekoladki, gumy, etc...

Pisałam morskiej bo tą znam dobrze, a z lotniczą to za bardzo się nie orientuję ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...