Skocz do zawartości

Wyjazd Do Usa A Koniec Wizy


dw20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pewien problem ....

Do USA wyjeżdżam na wakacjie, wize dostałem na 5 lat (dostałem ją w 2005 roku 16 maja ) i trwa ona do maja przyszłego roku ..... i mam pytanie czy ja moge wylecieć do USA zaraz przed końcem wizy (powiedzmy 1 maja 2010 ) i pozostać tam do końca śierpnia 2010??? czy raczej jak coś to musze wracać z końcem vizy .... TZN jak mnie puszczą , wróce końcem śierpnia to czy dostane wize jeszcze raz??? .... Bo słyszałem że w takich przypadkach mogą nie dać 2 raz vizy .....

Albo czy istnieje taka możliwość aby iść do konsulatu po nową vize przed końcem obecnej ???

Z góry dziękuje i Pozdrawiam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Dostalem turystyczna wize na 10 lat, z czego sie niezmiernie ciesze! Wiem, ze na granicy jest roznie z dlugoscia okresu, na jaki urzednik przyznaje mozliwosc pozostania na terenie USA. Bardzo zalezaloby mi na 1 pelnym miesiacu. W wielu przypadkach przyznaja na 3 tygodnie.

Co mozna zroobic, aby dostac na miesiac? Przedstawic bilet powrotny? Czy to wystarczy? No i jak kupowac bilet, mozna w ciemno na miesiac, a pozniej liczyc, ze urzednik to uwzgledni?

Jade w celach stricte turystycznych, na niczym innym mi nie zalezy.

Dzieki za wszelkie odpowiedzi.

pozdro, dan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...