Skocz do zawartości

Jakie Obowiazki Po Otrzymaniu Zielonej?


ryszard_ochodzki

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za odpowiedz. Jesli chodzi o podatki to nie chodzi mi o samo ich placenie tylko czy ja/sponsor musze wysylac kopie rozliczen do uscis.

Nie kazdy tez musi wysylac rozliczenia do IRS, nawet jak zarabia. Wszystko zalezy od indywidualnej sytuacji.

Nie wiem czy USCIS moze zabrac GC za nieplacenie podatkow, ale podejrzewam, ze tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli masz 18-25 lat to musisz sie zarejestrowac w Selective Service. Wazne.

Poprawka 18-26. Nawet jesli brakuje tylko kilku dni/tygodni do ukonczenia 26 lat to musi sie zarejestrowac w Selective Service.

Adres lepiej uaktualniac, bo istnieje taki obowiazek, ale w chwili obecnej raczej nikt tego za bardzo raczej nie pilnuje. Jesli chodzi przynajmniej o mnie nigdy tego nie robilem, przy obywatelstwie problemow nikt z tego nie robil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musi kazdy i nie gadaj głupot, o których nie masz pojęcia. Wystarczy, że ma ktos dochodu mniejszy niż limit obowiązujący i nie musi wogole rozliczen wysylac.

Of course kubaku of course u always know everything better (you think)!

Just read your own post carefully ;)

specjalnie dla ciebie ode mnie

ONCE UPON A TIME THERE WAS A STORY AND THEN IT WENT AWAY AND WAS NEVER HEARD FROM AGAIN. THE END.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawka 18-26. Nawet jesli brakuje tylko kilku dni/tygodni do ukonczenia 26 lat to musi sie zarejestrowac w Selective Service.

ze strony USCIS:

Your Responsibilities as a Permanent Resident

As a permanent resident, you are:

Required, if you are a male age 18 through 25, to register with the Selective Service

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...