Skocz do zawartości

Camp Leaders Czy Student Point?


greatboy

Rekomendowane odpowiedzi

200 -400 PLN to duzo bo za to masz wize do USA,

Tak, zgadza sie, to jest duzo. Ale gwarancja tego, ze na miejscu w USA w razie jakiejs trudnej sytuacji zostaniesz na lodzie jest warta tej ceny

wszystkie firmy ktore zajmuja sie campami maja doswiadczenie i sa miedzynarodowe

No nie jestem pewny czy Studentpoint jest firma miedzynarodowa. A co do do doswiadczenia - dla mnie miara doswiadczenia jest ilosc lat na rynku oraz to ile uczestnikow skorzystalo do tej pory z oferty firmy ( nie tylko w naszym kraju, ale na skale swiatowa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie jestem pewny czy Studentpoint jest firma miedzynarodowa. A co do do doswiadczenia - dla mnie miara doswiadczenia jest ilosc lat na rynku oraz to ile uczestnikow skorzystalo do tej pory z oferty firmy ( nie tylko w naszym kraju, ale na skale swiatowa).

Wiec wynika z tego ze najlepsza jest CA, tylko co z tymi niezadowolonymi z zeszlego roku :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja stanowczo odradzam Camp Leaders. Jadę do usa trzeci raz. Trzeci raz przez CL i znowu mam z nimi problemy. Tym razem zrobili wielką rewolucję z ubezpieczeniem. Okazało się to jedną wielką wtopą i ciężko jest ubezpieczenie aktywować, przedłużyć itd. Oni sami wcale nie są pomocni. Zwalają winę na mnie - "jeśli nie chcesz u nas kupować to nie kupuj". Co to jest za pomoc? Kompletnie olewają temat. Ciągle muszę do nich pisać z jakimiś problemami i przypominać o tym, że to ich strona nawala a ja robię to co kazali na szkoleniu.

ODRADZAM CAMP LEADERS!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

z Camp Leaders akurat nie uważam, żeby było mało załatwiania, tzn wiadomo , to pewnie w każdym biurze, ale fakt są bardzo pomocni o wszystkim informują, oferta w 100% się zgadza i nawet jak nie mogłam znaeźć miejsca, w którym się zbierają przed konsulatem, bo akurat chyba każde inne biuro miało spotkanie tego samego dnia - to do mnie zadzwonili, żeby spytać gdzie jestem. Moim zdaniem mają konkurencyjne ceny i są zaufani. Jedyny problem to przed wyjazdem radziłabym się upewnić czy przypadkiem wasz telefon na pewno będzie działać w USA. Ja z koleżanką miałam problem, bo anulowali nam lot w Polsce, przez co nie zdążyłyśmy na lot do NYC, więc całe przebookowanie itp, trzeba ofc ich poinformować, że macie z tym problem, żeby poinformowali dyrektora campu, że nie dotrzecie o czasie na pick up point, ale już w Stanach jest problem, bo moj tel nie działał i NIGDZIE nie mogłam się dodzwonić, całe szczęście, że koleżanka miała tel, który w Stanach działał. W razie czego polecam skoczyć do BESTBUY i kupić tel z kartą za ok. $10, wtedy bez problemu dzwonicie po Stanach. Ewentualnie kartę do tel, ja akurat na tym biznesu nie zrobiłam, bo zapłaciłam w hostelu $40 za kartę, ale przez miesiąc nielimitowany internet, rozmowy itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...