Jump to content

Czy ktoś leciał LTU International Airways??


Recommended Posts

Mam pytanie szukając tańszych połączeń do NY (JFK) znalazłam takie przez Dusseldorf linią LTU. Czy ktoś słyszał o tej linii, a jeszcze lepiej leciał nią i może ze mną podzielić się jakimiś informacjami. Bardzo proszę :)

Link to comment
Share on other sites

Doczytałam się tego na niemieckiej stronie LTU (choć z moim niemieckim jest już kiepsko :)) ale ja mam możliwość wykupienia biletów indywidualnych. Czy może wiesz coś więcej na temat tej linii, jakości świadczonych usług, floty itp??

Link to comment
Share on other sites

Z powrotem jak leciałam to od rzu, jak oddawałam bagaż, wiedziałam że go zgubią.... chyba dlatego że bardzo mi zależało żeby mu się nic nie stało :? Tom była gitara... oczywiście nie doleciała...

Link to comment
Share on other sites

Nic nie dali. Tylko po dwóch dniach przywieźli bagaże. W sumie nic nie straciłam, może trochę nerwów, szczególnie przy tej gitarze.

Potem stwierdzxiłam, że nawet nie źle na tym wyszłam, nie musiałam dźwigać dwóch waliz tylko jedną :smt040

W KLM nie miałam żadnych perypetii z bagażami. Widziałam tylko jak się je przeładowuje... :smt030 ... modliłam się tylko żeby moje walizki nie trafiły na tych gości..... wszystko poprostu latało w powietrzu... jak się, któraś rozwaliła, to... trudno.... zapinamy i dalej lecimy...brrr...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...