Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie chce wyjechac z nazeczona do stanow na dwa miesiace od lipca do wrzesnia do pracy. Oboje jestesmy studentami. Moja nażeczona ma juz wize i zalatwiana prace w stanach takze to nie jest problem, ja prace bede mial dopiero chwile przed albo po samym przylocie. A wiec moje pytanie brzmi o jaki rodzaj wizy powinienem sie starac, wszystkie programy work and travel sa za drogie i musze sobie wszystko sam zalatwic. Wiec powtazam pytanie o jaka wize powinienem sie starac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie chce wyjechac z nazeczona do stanow na dwa miesiace od lipca do wrzesnia do pracy. Oboje jestesmy studentami. Moja nażeczona ma juz wize i zalatwiana prace w stanach takze to nie jest problem, ja prace bede mial dopiero chwile przed albo po samym przylocie. A wiec moje pytanie brzmi o jaki rodzaj wizy powinienem sie starac, wszystkie programy work and travel sa za drogie i musze sobie wszystko sam zalatwic. Wiec powtazam pytanie o jaka wize powinienem sie starac.

Wygladaloby ze o taka sama jak narzeczona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ci nielegalni z kredytami i innymi przyjechali tu za czasow komuny zapewne, doszkolili jezyk, nauczyli sie zawodu, badz go podszkolili i teraz robia pieniadze, bo SA SPECJALISTAMI. Tutaj nic za darmo nie daja, trzeba pokazac co sie potrafi, aby godnie zarabiac, a jak nie jestes inzynierem, chemikiem, lekarzem itd to zapomnij o raju, bo za 7 dolarow w Mc'Donaldzie to nawet na ubezpieczenie zdrowotne nie zarobisz.

USA w cale nie rozni sie tak bardzo od Polski jak wielu sie wydaje, aby dobrze zarabiac trzeba cos umiec, ale wtedy i w Polsce placa rownie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...